2733
2734
چ  خوش رنگه خونت برات مهم نباشه خیلی دیدی تو دست و پاست ی مبل یک نفرتو بزار تو اتاق بچت ی قلاب ...

دارم رنگش می کنم عزیزم 

بچه ندارم جهیزیه مو میبرم 😍😍😍

مبل ال هستش جدا نمیشه باید همه ش همونجا باشه متاسفانه

دارم رنگش می کنم عزیزم  بچه ندارم جهیزیه مو میبرم 😍😍😍 مبل ال هستش جدا نمیشه باید همه ش همو ...

مبارکهههه

به به مبل ال منم سر جهاز میخاستم ال بگیرم ولی ب دلیل محدودیت جا مبل هفت نفره گرفتم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکهههه به به مبل ال منم سر جهاز میخاستم ال بگیرم ولی ب دلیل محدودیت جا مبل هفت نفره گرفتم

خدایی پز نمیدمااا ولی من برعکس زیادی جا دارم خونه بزرگه یه دست هفت نفره مامانم میده یه ال هم باید شوهرم بگیره خونه پر بشه وگرنه خالی میمونه

خدایی پز نمیدمااا ولی من برعکس زیادی جا دارم خونه بزرگه یه دست هفت نفره مامانم میده یه ال هم باید شو ...

خب جایال با هفت نفره عوض کن 

تو. اینستا خیلیا هستن میان با هزینه کم برات دکور. میچینن

2731
خب جایال با هفت نفره عوض کن  تو. اینستا خیلیا هستن میان با هزینه کم برات دکور. میچینن

یه طرف اشپزخونه س یه طرف شومینه به نظرت مبل مهمانمو طرف شومینه بزارم یا رو به روی اپن؟

یه طرف اشپزخونه س یه طرف شومینه به نظرت مبل مهمانمو طرف شومینه بزارم یا رو به روی اپن؟

مبل مهمان و. بزار جایی ک تی وی اونجا نیست 

ینی مرکز توجه تی وی نیست 

مبلی ک دم دستیه و خودت قراره روش لم بدیو.بزار جلو تی وی 

بنظرم کنار شمینه مبل مهمان بزار ی دکور عالی هم روی شومینت بزار. ک مهمان از سلیقت کیف کنه