2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
میترسم خیلی بد بشه 

عزیزجان بعضی خونه ها کوچیکه.بعضیها یه ستون وسط داره.بعضیها سالن خیلی یه دسته و مانور برای چیدمان نداره و ...هر خونه ای یه جور کج و کوله ست انگار.شما سعی کن ب۶ترین چیدمان بدی.و البته خواه ناخواه اون ایراد هست و شاید به چشمم بیاد ولی و۳تی چاره ای نیست پس به چیزایی فکر کن و روشون وقت بذار که میتونی درستشون کنی.منم خونه قبلیم اینقد نقلی بود که مبلا جلوی در ورودی بالکن و اتاق خواب میگرفت.اهمیتی نداره.

عزیزجان بعضی خونه ها کوچیکه.بعضیها یه ستون وسط داره.بعضیها سالن خیلی یه دسته و مانور برای چیدمان ندا ...

خیلی خوبه انقد ساده میگیری من دیگه حرصم از دست خودم دراومده انگار میخوان به هرکی خونه ش خوشگل و بی ایراد بود مدال بدن که من انقد حرص میخورم

خیلی خوبه انقد ساده میگیری من دیگه حرصم از دست خودم دراومده انگار میخوان به هرکی خونه ش خوشگل و بی ا ...

آخی عزیزم.حرص نخور.اینقد چیزای جالب تو زندگی هست که میشه بهشون سرگرم شد و حرص چیدمان نخورد.

من همیشه یه چیدمان تازه که میزنم بالاخره دو نفر پیدا میشن ایراد بگیرن.منم یه نگاه متفکرانه میکنم و بعد میگم نه نظر خودم بهتره الان خیلی شیک و اروپایی چیدم.مثلا مبلمان راحتیمو ده تفره خریدم و چند نفر گفتن اوه کی اینجوری مبل میخره؟گفتم الان متد دیزاین داخلی اروپایی همه همینه.اونام انگشت به دهن موندن.بخودت و چیدمانت نمره۱۰۰بده و به قضاوت سایرین اهمیت نده

😑😑😑😑مشکل همیشگی من  ۳ سال توی این خونه مستاجرم  یه شومینه مزاحم چیدمان😥😥😥😥😥

باز من انقدر شومینه دوست دارممممم ولی نداره خونمون

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
فرض کن یه مبل ال بخوام بزارم جلو شومینه که یه طرف پشت به شومینه یه طرفش تکیه به دیوار داشته باشه

چ  خوش رنگه خونت

برات مهم نباشه خیلی دیدی تو دست و پاست ی مبل یک نفرتو بزار تو اتاق بچت ی قلاب بافی شیک هم بنداز روش 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706