2737
2739
عنوان

فردامیرم‌ زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 21 پست
کرجی؟ دفترچه نداری؟ برو البرز خیلی خوبه 

اره کرجم. دفترچه دارم رفتم تخت جمشید دکترش میگفت ۲۸اسفند بیا واسه زایمان اگه تااونموقع میموندم بچه خفه میشدچون الان ۴۰هفته و ۶روزم. ولی دیروز رفتم زایشگاه مریم سونو که دادم فهمیدم اب دوربچه خیلی کم شده فردا بستریم میکنن . 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کرجم. دفترچه دارم رفتم تخت جمشید دکترش میگفت ۲۸اسفند بیا واسه زایمان اگه تااونموقع میموندم بچه خ ...

می رفتی البرز درجا میخابوندن کاش بری البرز حتی الانم بری میخابونن ضرر نداره ک برو سر بزن حتما

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

مریم خیلی زایشگاه خوبیه

ان شاالله بسلامتی

شورت یکبارمصرف و پوشک بزرگ برا خودت

پوشک صفر، سه دست لباس ،دستمال دورپیچ،پتو،کریر،کلاه،دستکش،دستمال کاغذی،دستمال مرطوب پماد ضد سوختگی برای نی نی

یکم شیرخشکم ببر با قطره چکون بریز تو لپ بچه که دفعش زیاد بشه زردی نگیره

خرما ،شربت زعفرون برای خودت ببر که جون بگیری و موقع دردات بخوری

2728
عزیزم انشاا... بسلامتی زایمان کنی میدونی هزینه زایمان طبیعی تو زایشگاه مریم چقدره؟

مادفترچمون نیروهای مسلحه ۱ملیون ۵۰۰. میگیرن ولی ازاد فکرکنم ۴ملیونه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
حتما آلو ببر که زود شکمت کار بده این تجربه منه

شربت لاکسی ژل هم عالیه. البته کر کنم پزشکتون موقع ترخیص بهت تجویز میکنه. چون احتمالا بخیه میخورین ، واسه یوبوست عالیه. خرما هم ببر با خودت تو اتاق زایمان. شربت شیرین مثا آب انبه ، آب هلو هم ببر. من قبلش بهم چیزی ندادن بخورم. اما وقتی رفتم تو اتاق زایمان موقع زور زدن بهم هی شربت میدادن که بخورم. بعد هم که دنیا اومد خرما بهم دادن. آخیش چه روزی بودا. یادش به خیر. 20 ماه گذشت