2726
عنوان

فردامیرم‌ زایمان

164 بازدید | 21 پست

سلام . فردا میرم بستری بشم واسه زایمان البت طبیعی آمپول فشار برام میزنن چون خودم هیچ دردی ندارم، خیلی استرس دارم لطفا واسم دعا کنید زایمان خوب وآسونی داشته باشم . راستی واسه بیمارستان برا خودم وبچه چیا احتیاجه ببرم فقط وسایل زیادی نمیخوام ببرم ضروری ها روبگید

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بسلامتی عزیزم دو دست لباس برا نینی بردار پوشک بردار پوشک ساده بزرگ برا خودت بردار لباس زیر بردار

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کدوم بیمارستان میری؟ ایشالا به سلامتی 

اول بار قرار بود برم‌تخت جمشید ولی اصلا اهمیت نمیدن فقط به ظاهرش رسیدگی میکنن‌. ولی فردا میرم زایشگاه مریم خداییش دیروز رفتم کلی بهم رسیدگی کردن دکترش هم باراول بود ویزیتم کرد کارش عالیه برعکس تخت جمشید. 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
حتما آلو ببر که زود شکمت کار بده این تجربه منه

راستی عزیزم نمیدونم چراامروز شکمم کوچیک شده مخصوصا بالای شکمم عادیه؟

عزیزم آبمیوه و ی بسته خرما بخر .خرما گرمی برا زایمان هم خوب 

باشه عزیزم‌ممنون

راستی عزیزم نمیدونم چراامروز شکمم کوچیک شده مخصوصا بالای شکمم عادیه؟

اره بچه اومده پایین واین خیلی خوبه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
اره بچه اومده پایین واین خیلی خوبه

خداکنه راحت باشه. زایمان‌ با امپول فشار سخته؟

شاید بچه امد تو لگن.برا منم دعا کن خدا بهم بچه سالم بده

انشاالله به مراد دلت برسی

خداکنه راحت باشه. زایمان‌ با امپول فشار سخته؟

نه از سزارین بهتره من سز شدم بچم بریچ بود 

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2706