2737
2739
یعنی بهش علاقه مند شدی ویخوای بهش بگی.  اونم الان که کنکور داری. ..خالا اگه اون حرفی بزنه که نا ...

ادم ضعیفی نیستم و میتونم خودمو جمع کنم 

ولی از انتظار بدم میاد و اذیت میشم 

من میگم اگر دوس داشته باشه پا پیش میزاره و اگر نه هم که میگه 

حداقل من حرفمو زدم و فوقش 2 روز ناراحت شم ولی بعدش خودمو جمعش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دروغ نگفتم بخدا  این برای خواهرمه  این اتفاق برای خواهرم به شکل دیگه ای افتاد ولی اون ...

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2742

دیگه چاره ای نیست ..اگه خیلی درگیرش هستی بهش بگووو. ..تکلیفت مشخص بشه از این وضعیت بیرون بیایی. ..پلی فک کنم اگه ایشون آدم منطقی باشن فعلا که تازه وارد دانشگاه شدن بفکر پیشرفت خودش باشه ..شما هم سنت خییلی کمه

اصلااا نمیتونم تمرکز کنم روی درسم  خیلی ناراحتم  حتی نمیدونم چجوری از ذهنم بیرونش کنم

عزیزم میدونم بخاطر سنی که داری ، احساساتی رفتار میکنی. ..... بخدا عشق و عاشقی زودگذره. .... ازدواج هم کنی یکسال اول برات جذابه بعد یکسال تازه میفهمی تو زندگیت که چه فرصتهایی رو بخاطر ازدواج  از دست دادی !!! اون وقته که حسرت وجودتو میسوزونه !!!!!!

پس خواهر من ، بچسب به درس و زندگیت. .... همه چی به وقتش. ..... مطمعن باش اگر علاقتو به اون آقا بگی واست ناز میکنه و اگر واقعا مرد باشه بیخیالت میشه و میگه بهت حسی نداره. .... ولی اگر نامرد باشه الکی میگه اونم دوستت داره و ازت سواستفاده میکنه و بعدش غرور و وجودتو له میکنه و میندازتت دور. ......

پس خواهرم لطفا چشماتو باز کن. .... من بیست سالکی ازدواج کردم. .... حالا ازدواج سنتی که خانواده ها پسند کردن. .... این شده حال و روز زندگی ما. ..... وای به حال اینکه از طریق دوستی های این چنینی زندگی تشکیل بشه. ...... پس فکرتو درگیر نکن. ....

عزیزم میدونم بخاطر سنی که داری ، احساساتی رفتار میکنی. ..... بخدا عشق و عاشقی زودگذره. .... ازدواج ه ...

عزیزم سرکاریه زیاد خودتو درگیر نکن چندتا از تاپیک های قبلشو بخونی متوجه میشی

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2740