2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته فکر میکنم به پدر مادرم ظلم کردیم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 39 پست
ازکجابااین مسافت همو پیدامیکنین،سخته واقعا من چهل دقیقه باخانواده م فاصله دارم تحملش سخته برام تنهای ...

چی بگم....دوست شدیم خودمون دانشگاهم که هرکسی از ی شهره.برادرمم که باز زن گرفت منتقل شد کارش تهران...اصلا کاره دولتیم تکلیف نداره هرکسو میبره یوری

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم همیشه تنهاست بابام فوت کرده .با اینکه خیلی جوونه .همیشه از غصا دلم میخاد بمیرم .ی داداش دا ...

خدارحمت کنه باباتو...نزارید داداشت زن گرفت جدا بشه ازش

کامل میفهمم چی میگی واقعا روابط سر ینگین میشه رسمی میشه...بعدم اونجور که همش میری ی هفته شبانه روز ک ...

اره واقعا خیلی خوب میشد اینجوری 😔

میدونی یکی هست تو اینستا که من بهش حسودیم میشه تبریزین و تهران زندگی میکنن البته همش 1ساله که تهرانن  هر دو شون تبریزین و الان دارن برمیگردن تبریز و خوشحالن و خانومه میگه که مگه ادم چقد عمر میکنه که از عزیزاش دور بمونه 

من وقتی این استوریشو دیدم دلم خیلی گرفت الهی که همه پیش عزیزاشون باشن ولی من چون با یکی از یه شهر دیگه ازدواج کردم این شانسو ندارم برگردم و شهر خودم زندگی کنم واقعا خیلی حسرت خوردم 

ولی خب مطمئن باش پدرومادرا هم خوشبختی و عاقبت بخیری  بچه هاشونو میخوان ما فقط میتونیم خوشبخت باشیم و اونا رو خوشحال کنیم 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2728
اره واقعا خیلی خوب میشد اینجوری 😔 میدونی یکی هست تو اینستا که من بهش حسودیم میشه تبریزین و تهران ز ...

اره مامانم هربار میاد پیشم میگه دلشاد میرم که خوشبختی.ولی این حس فرزند بد بودن داره اذیتم میکنه...هرسال  یماه قبل عید میرفتم خونه تکونیشو میکردم که امسالم با این وضع نمیشه برم کمکش بدتر هی فک میکنم الان داره جارو میکشه پاش درد میگیره قالیچه میشوره دسش درد میگیره...همش نگرانم

حالا سختیش اونجاست نیری خونه پدرت جای خالی 7واهر کوچیکتو حس میکنی 

من خواهرم تهرانه  برادارمم شهرای دیگه وقتی خواهر عروس شد اصلاااااااا تا 1ماه پا تو خونه پدرم نزاشتم وقتین رفتم میخواستم بمیرم از گریه جای خالیه خواهرمو حس میکردم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
حالا سختیش اونجاست نیری خونه پدرت جای خالی 7واهر کوچیکتو حس میکنی  من خواهرم تهرانه  براد ...

آره همینش وحشتناکه کاش ازدواج نکنن این اخریا

اره مامانم هربار میاد پیشم میگه دلشاد میرم که خوشبختی.ولی این حس فرزند بد بودن داره اذیتم میکنه...هر ...

وای دقیقا منم اینجوریم 😔

خدا ان شاالله همه مامان باباهارو حفظ کنه ❤

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2738
دارم یکیشون ایران نیس یکیشونم ی شهر دوره از پدر مادرم

یکی از آشناهای ماهم همینجوره،بچه هاش هر کدوم یه ورن،خیلی بترکونن یه زنگ میزنن،تو بدترین خال مادرشون،به نظرم نامردیه دیگه اینجوری