2733
2734

هرکدوممون ازدواج کردیم ی شهر رفتیم فقط ی خواهرم مونده اونم داره ازدواج میکنه بره ی شهر دیگه حس میکنم خانوادمون از هم پاشیده😭😭

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

داداس نداری

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار میخوام خفه بشم ...چرا هممون ی شهر نیستیم دور هم پدر مادرم اخر هفته کنار یکدوم باشن هربار...حس میکنم بچه های بدی بودیم😭😭

2728

هرکی میره سراغ زندگیش، اگه نره غیر طبیعیه!

پدر و مادر زندگی طبیعی خودشونو دارن و باید براش برنامه بریزن

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  

تا بوده همین بوده دیگه هرکی ی روزی میره پی زندگی خودش

شما خوش باشین اونام با خوشی شما خوشن

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
دارم یکیشون ایران نیس یکیشونم ی شهر دوره از پدر مادرم

سخته واقعا ولی چ میشه کرد..

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
تا بوده همین بوده دیگه هرکی ی روزی میره پی زندگی خودش شما خوش باشین اونام با خوشی شما خوشن

هرکیو میبینم بچه ها دورشونن  دلم میگیره برای بابام حس میکنم غریب شده

خودتو سرزنش نکن  رسم دنیا همینه  ا نا 6م خدا رو دارن شما ک خوش بخت باشین اونا خوشحالن

اتفاقا همش فک میکنم مقصر منم نباید میومدم راه دور ازشون...عداب وجدان بدی دارم

هرکیو میبینم بچه ها دورشونن  دلم میگیره برای بابام حس میکنم غریب شده

ناراحت کنندست واقعا ولی کاریش نمیشه کرد ک

منم خیلی غصشونو میخورم

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
انگار میخوام خفه بشم ...چرا هممون ی شهر نیستیم دور هم پدر مادرم اخر هفته کنار یکدوم باشن هربار...حس ...

ای بابا قسمته دیگه ما سه تا خواهریم و دوتا برادر داریم خواهر بزرگم خارج از کشوره اون یکی خواهرم تو یه شهر دیگست هزار کیلومتر دورتر از مامانو بابام فقط من کنارشونم با دوتا داداشام که اونام فقط خوبن برا حرص دادن مامانم باور کن  خوبی به اینچیزا نیست حالا بین هممون اون خواهرم که خارج از کشوره از همه بیشتر به درد مامانو بابام مبخوره چه مالی چه عاطفی مامانم سکته کرد زودتر از خواهرم که شهرستانه خودشو رسوند به مامانم 

تا بوده همین بوده دیگه هرکی ی روزی میره پی زندگی خودش شما خوش باشین اونام با خوشی شما خوشن

نمیدونم امشب بیشتر دلگیر شدم ما نزدیک مادرشوهرمیم تقریبا امشب گفتیم جابجا شیم بریم ی جا که مسیرش دورتر میشد ازشون دیدم گفتن وای نه دل نداریم اینقد دور دو کورس تاکسی میشه...دلم گرفت برا مامانم که هیچوقت نگفت نرید دور

الهی فدات منم همین حسو دارم من دختر بزرگم و کلا دو تاییم من و یه برادر که ازخودم کوچیکتره 

منم خیلی دورم و واقعا سخته و خیلییییی دلم برای مامانم میسوزه مخصوصا چون واقعا بهم وابسته بودیم 

الان مهمونی که میشه تنها بدون من میره و خاله هام همه با دختراشون میرن و میدونم خیلی خودشم اذیت میشه ولی چیزی نمیگه 😔😔😔😔واقعا سخته 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2706