2733
2734
عنوان

هدف های سال 90 و راههای رسیدن به اون (لطفا همه نظر بدن)

| مشاهده متن کامل بحث + 2776 بازدید | 28 پست
مامان هاله جون از ترسم نمیدم هیچ اعتمادبه نفسی ندارم عکسم که بلد نیستم بزارم توسایت خیر سرم لیسانس دارم همش فکر میکنم اگهی هم بدم موفق نمیشم تزیین جهیزیه هم مثلادرست کردن دستشویی وتزیین اونه سعی میکنم عکس بزارم ویاذ بگیرم تویخچال عروسو وتخم مرغاشو درست کرن ودسررنگی وباشکلات وچیزای دیگه درست کردنو سرویس چینی رو رومیز ناهار خوری مدلدار درست کردن وتزیین کمد وحمام وشمع ارایی وگل ارایی کلی خونس و کارای تزیینی دیگه نمیشه اونوقت دیگه به چیزی دست زد فقط برایکی دوشب که میان جازو ببینن خوبه چون نمیشه از وسایل استفاده کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هدفهای سال 90
1- پیشرفت در شغلم ( الان از یکی از دوستان با تجربه کمک گرفتم)
2- قبولی در کنکور ارشد ( همت کنم و درس بخونم)
3- گرفتن مدرک ایلس زبان (از اول اردیبهشت کلاسام شروع میشه)
4- یه نی نی ناز (2 ماهه اقدام کردیم )
5- تا آخر امسال خریدن یه زمین
6- تعویض خونه فعلی (واقعا نمی دونم کار درستیه یا نه چون هم بزرگه هم شیکه تنها دلیل تعویض اینه که مادر شوشو طبقه پایینه ما هستند)
7- توپ کردن پوستم ( از آلورا مرتب دارم میزنم و فعلا خیلی بهتر شده)
2731
1-من 58 کیلوام باید به 55 برسم

2- ماشینو باید عوض کنیم

3- به پوستم برسم

4- از ماههای اخر سال کم کم اقدام کنم واسه باداری هر چند که دوست ندارم
5-یه مسافرت خارجی هم بتونیم بریم
سلام مامان حاله

منم مهمترین هدفم با وجود یه نی نی شش ماهه برا ارشد خوندنه . بیاین باهم درس بخونیم نظرتون چیه ؟ برنامه ریزی کنیم و بهمدیگه انگیزه بدیم و همدیگه رو کمک کنیم

ندا جون شمام بیاین باهم بخونیم .یه کلوپ بزنیم و شروع کنیم .من خیلی دنبال دوست برا درس خوندن میگشتم که اینجا شما دوستایه گل رو یافتم . هستین یه یا علی بگین تا کرکره کلوپ رو بزنیم بالا
آی پارا LilySlim Weight loss tickers
منم می خوام با وجود بارداری و نی نی که قراره به دنیا بیاد برای ارشدبخونم اما چطوری؟
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
خوب من تقریبا شروع کردم
- ترازو خریدم و از این هفته شروع کردم و تا حالا نیم کیلو کم کردم
- خرید باغچه منتفی شد چون صاحبش منصرف شد ولی اگه جای خوب دوباره پیش اومد چراکه نه؟
- ارشد : کتاب رو همراه خودم اداره میارم ولی هنوز فرصت نشد
- خرید خونه : هنوز سند زمین به نام ما نشد که بتونیم بفروشیم راحت 2 تا 3 ماه کار اداری داره
- برنامه تابستانی خرید سبزی و آماده کردن مواد شامی که احتمالا این هفته باید انجام بشه
- در ضمن از وقتی که رژیم غذایی رو رعایت می کنم تنوع غذایی و گذاشتن همه جور مواد غذایی لبنیات و سبزیجات در برنامه غذایی هم برای همه افراد خانواده به راه هست
سلام بچه ها من چند وقته خیلی به پول نیاز مبرم دارم همینطوری تو اینترنت گشت می زدهم با یه سایتی آشنا شدم و کتابی رو برای دانلود گذاشته به اسم کتاب یک میلیارد دلاری
وقتی می خونیش سرت سوت می کشه که آیا می شه واقعا انقدر پول درآورد !!!
ولی از اونجا که من یه کم محتاطم نمی دونم چی کار کنم عضو شم یا نه
می خوام شما هم کتاب رو ببینید و نظرتون رو بدید
راهنمایی کنییییییییییییییید
http://o-n-b-u-x.blogfa.com/
من کتاب رو از لینک زیر دانلود کردم
http://hotfile.com/dl/114457177/126ef8f/ketabe_yek_milyard_dollari.pdf.html