2737
2739
عنوان

حلقه ازدواجمو گم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 29 پست
بشين دقيق يادآوري كن كجاها رفتي و چه كارهايي كردي تا يادت بياد كجاست  اگر كشاد نبوده خودش نيفت ...

اخه کلی جاها رفتم کلی کار انجام دادم کلی زباله ریختم دور 

میترسم با اونا رفته باشه 

پوستم خشک شده چند وقته هی لیز میخورد در میومد ولی هیچی یادم نیست

باشه ممنون حتما میخونم

دو حالت داره ، اگر جايي باشه كه رفت و امد هست و آشنا پيدا كرده باشه كه مياره ميده ، دزد هم برداشته باشه كه برداشته ديگه و با چيزي بر نميگرده 

شما جاهايي رو بگرد كه فقط خودت يا تعداد كمي آدم رفت و امد داشتن ، اتاقت تو خونه پدري، خونه فعلي خودت و اينجور جاها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دو حالت داره ، اگر جايي باشه كه رفت و امد هست و آشنا پيدا كرده باشه كه مياره ميده ، دزد هم برداشته ب ...

خونه خودمون کلی گشتم ولی اینجا کلا زیر و روشده اصلا هیچی شر جاش نیس ی حالت گیجی دارم نمیدونم کجا رو بگردم

اینقد گریه گردم چشام باز نمیشه  باشه مرسی حتما میخونم

این ذکر خیلی  خوبه  

انشالله پیدا میشه 

تو اون میوه فروشیه هم باز بگرد 

یا اونجایی که جهاز چیدی  جاهای که رفتی هم بسپار شاید پیدا کنن خبرت کنن

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

و انه لرجعهي لقادر. 

اين ذكر رو بكو و دنبالش بكرد. 

البته ميتوني براي شهيد هادي هم صلوات نذر كني و بفرستي و دنبالش بكردي. 

انشالله بيدا ميشه. نكران نباش. صلوات بفرست و اين ذكر رو همش بخون . 

البته ميتوني جشمات رو ببندي و به يه سمتي بري بدون توجه. ضمير ناخودآكاهت ميبردش سمت اونجايي كه كذاشتيش. اونوقت اونجا رو با اين ذكر و صلوات ها بكرد بيدا ميشه. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  
2740
اینقد گریه گردم چشام باز نمیشه  باشه مرسی حتما میخونم

توی اون میوه فروشی آگهی گم شده بزن با شرط مژدگانی 

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 

عزیزم انشاالله که پیدا میشه

ولی پیدا شد دیگه دستت نکن و نقره دستت کن

منم پارسال دوماه بعد از عقد رفتیم شمال

روزی که میخواستیم برگردیم رفتم دسشویی و حلقه تو جیبم بود 

کمر شلوار که برعکس شد افتاد و قل خورد رفت تو چااااااه

شوهرم بنده خدا درش اورد

دیگه از اون روز نقره دستم کردم

چجوریباید نذر حضرت نرجس انجام بدم

پیش خودت نذر کن روزه مبلغ پول .صلوات یا حالا هر چی آخرش بگو مثلا پول ۵۰۰ تومن نذر حضرت نرجس میکنم حلقه ام پیدا بشه پیدا که شد ان شاالله حتما انجام بده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
همش حس میکنم تو اشپزخونه ست ولی همه جاشو گشتم نبود

يه بار ديكه وضو بكير و صلوات بفرست و اون ذكر رو جند بار بخون توي آشبز خونه جشاتو ببند برو سمتش. انشالله بيدا ميشه. شايد موقع ظرف شستن از دستت در آوردي كذاشتي توي كشو افتاده بشتش. دوباره بكرد. بيداشم كردي انشالله بهمون خبر بده. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  
2706