2410
2553
عنوان

حلقه ازدواجمو گم کردم

555 بازدید | 29 پست
امروز تو میوه فروشی فهمیدم نیست اصلا نمیدونم کجاست چند روزه درگیر جهاز چیدن بودم اصلا یادش نیفتادم الان میبینم دستم نیس 

توروخدا کسی اگه دعایی یا راهی بلده بگه واسه پیدا شدنش 

خیلی ناراحتم

همسرم که توی دوران عقد حلقه ازدواج خودشو فروخت گفتم چرا فروختی گفت آخه به پولش احتیاج داشتم

چ ربطی داشت🤔

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوره ی وضحی و الیل اذا سجی را 3 بار بخون پیدا میشه انشالله

بهترین جفت درجهان خنده و گریه استآنها هیچگاه یکدیگررا همزمان ملاقات نمیکنندولیاگر آن دویکدیگر راملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه زندگی شماستآرزو می‌ کنم امروز بهترین جفت اتفاق بیفتد😊🤗❤️
2456
2714

چرا اینقدر حلقه ازدواج ها این روزها گم می‌شود اخیرا برادرم هم نامزده حلقه اش را گم کرده 5میلیونی

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 

بشين دقيق يادآوري كن كجاها رفتي و چه كارهايي كردي تا يادت بياد كجاست 

اگر كشاد نبوده خودش نيفتاده درآوردي و يادت رفته ، هرچند بدبختانه يادت هم بياد بعيده هنوز همونجا كه گذاشتي باشه

چرا اینقدر حلقه ازدواج ها این روزها گم می‌شود اخیرا برادرم هم نامزده حلقه اش را گم کرده 5میلیونی

قبلا هم احتمالا ميشده فقط ملت پس ميدادن و الان با اين قيمتها و فشار اقتصادي بر نميگردونن

2706