2733
2734
عنوان

كسي بوده دندونش رو پر كرده باشه و دندونش درد داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10547 بازدید | 44 پست
خيلي ممنونم عزيزم،چشم مراقبت ميكنم،دندون من بعد از سه ماه به يكباره يا غذاي گرم تير كشيد و الان غذا ...

خواهش میکنم اگه زود دردت ازبین میره عصب کشی نکن دندون حیفه اگه اذیت میشی حتماعصب کشی کن

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
ن حتماجفتشوروکش کن جریان خون نداره زودپوسیده میشه میشکنه زشت میشه اونوقت دکترمجبور دندون کناریش ک سا ...

خيلي ممنون عزيزم از راهنمايي هاي خوبت انشالله دندونات سال هاي سال واست كار كنه و سالم باشه

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم حتما خمیر دندان مخصوص دندان های حساس شده بگیر. سعی کن مارک خوب بگیری اگه نمیخوای زیاد هزینه ک ...

باشه عزیزم ممنون

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2728
خيلي ممنون عزيزم از راهنمايي هاي خوبت انشالله دندونات سال هاي سال واست كار كنه و سالم باشه

ممنون همچنین❤

نه عزيزم عصب كشي نكردم كه  ترميم بوده و پوسيدگي دندونم رو برداشته و پرش كرده  گفت به عصب ...

درست میشه  ،مال منم درد میکرد   خوب شد بعد چند وقت،،اگه تشخیص درست دادن که به عصب  نزدیک بوده ولی نرسیده

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

منم دقیقا سه هفته ی پیش همین مشکل رو داشتم دکتر گفت که پوسیدگی عمیق ولی ب عصب نرسیده ،ولی احتمال میدم که اذیت کنه ،بعد با این حال پرش کرد ،به منشیش گفتم دکتر اینطور گفته والان هم میگید دکتر داره می‌ره مرخصی اگه درد داشت و کار کنم ،خلاصه من اومدم خونه اولش یکم با آب سرد حساس بود ولی روز دهم دردوحشتناک شروع شد تا پنج روز ک دکتر اومد رفتم عصب کشی کرد 

2738
جدي عزيزم؟پس بايد عصب كشيش كنم؟احتمالش كمه كه خودش خوب بشه نه؟گمونم بايد عصب كشي كنم😔

شما قرصهاي مسكن  بخور ببين دردش خوب ميشه يا نه ١ هفته اگه قطع كردي دارو دوباره شروع كرد دردت بايد بري عكس بگيره دوباره كار كنه

hair coloris ~ hair keratin 
جدي😢😢عكس از دندونت هم گرفت اولش طبيعي هست درد  به عصب نگفت نزديك بوده يا نه؟؟

ن عکس نگرفت .‌ نزدیک عصب بوده . دکترم میگفت اگر دردت نیفتاد بیا لیزر کم توان برات انجام بدم دردت بیفته . 

دلتنگتم پسرممم💔💔   خدایا بهم آرامش از جنس خودت بده 💔💔 علی اصغر مامان یه دنیا دوستت دارم ، درسته آسمونی شدی ولی من دارم باهات زندگی میکنم 💔💔
درست میشه  ،مال منم درد میکرد   خوب شد بعد چند وقت،،اگه تشخیص درست دادن که به عصب&nbs ...

جدي؟خدا از دهنت بشنوه عزيزم

تا چند وقت درد ميكرد؟من سه ماه پيش پر كردم اصلا درد نداشتم يهو حساس شد به سردي و گرمي

دكتر گفت به عصب نرسيده ولي نزديكش شده

ن عکس نگرفت .‌ نزدیک عصب بوده . دکترم میگفت اگر دردت نیفتاد بیا لیزر کم توان برات انجام بدم دردت بیف ...

انشالله درست ميشه اولش طبيعيه درست ميشه نگران نباش

من برعكس شما اصلا اولش درد نداشتم همش ميگفتم چقدر خوب خدارو شكر تا اينكه چند روز پيش تا اولين قاشق نهارم رو گذاشتم تو هنم داغ بود تير كشيد گفتم يا خدا سه ماه نيست پر كرده رسيد به عصب يعني؟؟؟

رفتم عكس گرفتم گفت ببين خيلي نزديكش شده ولي بهش نرسيده باهاش مدارا كن احتمال زياد درست ميشه ولي يه دكتر ديگه گفت نه درست نميشه بايد عصب كشي بشه و خلاص

انشالله درست ميشه اولش طبيعيه درست ميشه نگران نباش من برعكس شما اصلا اولش درد نداشتم همش ميگفتم چقد ...

وای . خیلی بد .‌من مثلا رفتم برای جرمگیری و این ک هزینه کامپوزیت چ قدر میشه . گفت پوسیده دندونت باید پر کنی داره ب عصب نزدیک میشه .‌ 

دلتنگتم پسرممم💔💔   خدایا بهم آرامش از جنس خودت بده 💔💔 علی اصغر مامان یه دنیا دوستت دارم ، درسته آسمونی شدی ولی من دارم باهات زندگی میکنم 💔💔
2706