2737
2734
عنوان

كسي بوده دندونش رو پر كرده باشه و دندونش درد داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10546 بازدید | 44 پست
ببخشید خاک بر مخ دکترت.اول باید عصب کشی شه.😐

اخه اصلا نيازي نداشت فقط كمي پوسيده بود ترميم كرد ولي به عصب دندونم نزديك شده و كمي تير ميكشه دندونم 

دكتره گفت يه مدت صبر كن خود به خود خوب ميشه ولي يه دكتر ديگه گفت نه بياد عصب كشي كن نميدونم چكار كنمم يهو تو عيد درد نگيره ول نشه!شايدم خوب بشه نميدونم اعصاب برام نمونده

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً
آخ که من دقیقا همینجوری ام الان از یکسال بیشتر شده.. آب سرد و میوه سر نمیتونم باهاش بخورم🤕

جدييي؟خب شما رفتي دكتر؟چي بهت گفت؟دردش از روز اول يك اندازه هست يا اينكه به مرور بيشتر هم ميشه؟؟

دندونم رو تا نزديكي عصب خالي كرد و بعد پر كرد واسه همين حساس شده حيفم مياد عصب كشيش كنم موندم چكار كنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم من همسرم دكتره ميگه دندون  داره كم من به عصب ميرسه بايد عصب كشي شه اينجوري بخواي طي كني ي ...

جدي عزيزم؟پس بايد عصب كشيش كنم؟احتمالش كمه كه خودش خوب بشه نه؟گمونم بايد عصب كشي كنم😔

نه عزيزم عصب كشي نكردم كه  ترميم بوده و پوسيدگي دندونم رو برداشته و پرش كرده  گفت به عصب ...

دندانپزشکت اشتباه کرده و باید حتما عصب کشی میکرد بعد پر میکرد. من خیلی تو زندگیم با دندان درگیر بودم الان یه راه حل داری اونم اینکه خمیر دندان مخصوص دندان های حساس شده بگیری و خوب باهاش بشوری اگه دردش رفت که بیخیال میشی وگرنه باید بری عصب کشی. سعی کن با خمیر دندان زدن این دندان رو تا مدتی از عصب کشی نجات بدی چون الان بری کلی از دندونت رو میکنن تا پر شدگی هارو بردارن و به دندانت آسیب میرسه. من یبار تا ۴ سال دندونم رو از عصب کشی نجات دادم

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
2731
جدييي؟خب شما رفتي دكتر؟چي بهت گفت؟دردش از روز اول يك اندازه هست يا اينكه به مرور بيشتر هم ميشه؟؟ دن ...

برا من دردش بیشتر نشده.. ولی همونجور به گرمی و سردی و شیرینی حساسه

دکتر گفت اگه میتونی همینجوری تحمل کن تا کار به عصب کشی نرسه

در ضمن من پیش یه دکتر دیگه رفتم برای پر کردن دندون... گفت زیر مواد پرکردنی یه عایق برات گذاشتم تا با سرما و گرما و شیرینی تحریک نشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم نزدیک عصب بود پرکردم خداروشکرمشکلی ندارم اگه مدام درد داری عصب کشی کن اگه فقط موقع گرمی یاسردی ی ...

اره عزيزم واسه منم نزديك عصب هست،شما به سردي و گرمي حساسيت نداري؟من در حالت عادي هيچ دردي ندارم ولي موفع خوردن غذا با سردي و گرمي يكم تير ميكشه و خوب درد دندون به هر حال ناخوشاينده البته دردش شديد نيست ولي بالاخره تير ميكشه

پس نظر شما اينه باهاش مدارا كنم و عصب كشيش نكنم؟

منم نزدیک عصب بود پرکردم خداروشکرمشکلی ندارم اگه مدام درد داری عصب کشی کن اگه فقط موقع گرمی یاسردی ی ...

نمیدونستم.دوتا عصب کشی کردم وفقط یکی،رودارم روکش،میکنم. جالبه.پس درواقع به ماکت ازش،میمونه نه دندان واقعی

اگه حالت نبضی هم میزنه بله باید عصب کشی بشه

حالت نبضي يعني يه حالت خفيف و مداوم؟نه مداوم درد نداره فقط موقع غذا خوردن تير ميكشه وقتي غذا روش مياد

نميدونم داره خودش رو ترميم ميكنه و بعد از يه مدت دردش ول ميشه يا اينكه داره ميرسه به عصب و ممكنه بدتر بشه

2738
برا من دردش بیشتر نشده.. ولی همونجور به گرمی و سردی و شیرینی حساسه دکتر گفت اگه میتونی همینجوری تحم ...

برا منم كفت عايق گذاشتم پس چرا تير ميكشه؟اين عزيق باعث ميشه كامل به عصب نرسه؟١

دندانپزشکت اشتباه کرده و باید حتما عصب کشی میکرد بعد پر میکرد. من خیلی تو زندگیم با دندان درگیر بودم ...

خدا خيرت بده باشه حتما ميخرم خمير دندان رو،انشالله دردش ول بشه كامل

اره عزيزم واسه منم نزديك عصب هست،شما به سردي و گرمي حساسيت نداري؟من در حالت عادي هيچ دردي ندارم ولي ...

بزارواضح دردموبگم اگه اب سرد بخورم وفوری یه چیزگرم بخورم دردمیگیره وعسل بخورم شیرینیش زیاده دردمیگیره فوراچایی میخورم دردش کامل میره ب شیرینی تریاخشک اینجوری نیستم ولی توحالت عادی دردی ندارم توغذاخوردن درد ندارم اگه شماهم اینجوری هستی عصب کشی نکن وکتر بهم گفت دردای اینجوری عادیه اگه خیلی اذیت شدی یاعصب کشی کنم فقط زیاد مراقبت کن از دندانت 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
بزارواضح دردموبگم اگه اب سرد بخورم وفوری یه چیزگرم بخورم دردمیگیره وعسل بخورم شیرینیش زیاده دردمیگیر ...

خيلي ممنونم عزيزم،چشم مراقبت ميكنم،دندون من بعد از سه ماه به يكباره يا غذاي گرم تير كشيد و الان غذا اگر دماش ولرم باشه درد نداره ولي سرد باشه تير ميكشه

نمیدونستم.دوتا عصب کشی کردم وفقط یکی،رودارم روکش،میکنم. جالبه.پس درواقع به ماکت ازش،میمونه نه دندان ...

ن حتماجفتشوروکش کن جریان خون نداره زودپوسیده میشه میشکنه زشت میشه اونوقت دکترمجبور دندون کناریش ک سالمه عصب کشی کنه پایه بشه برای اون دندونی ک شکسته دوتا کنارهم روکش کنه اگه جفتش عصب کشی شده جفتشم روکش کن

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
بزارواضح دردموبگم اگه اب سرد بخورم وفوری یه چیزگرم بخورم دردمیگیره وعسل بخورم شیرینیش زیاده دردمیگیر ...

شما هم حتما خمیر دندان مخصوص دندان های حساس شده بگیر. سعی کن مارک خوب بگیری اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی یبار مریدنت ایرانی زدم خوب بود

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
شما هم حتما خمیر دندان مخصوص دندان های حساس شده بگیر. سعی کن مارک خوب بگیری اگه نمیخوای زیاد هزینه ک ...

خيلي ممنون از راهنماييت دوست خوبم انشالله هيچ وقت به درد دندون مبتلا نشي

2706