2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1967586 بازدید | 86622 پست
من سیدم   ولی تو شهر ما دیگه جشن  غدیر نمی گیرن چند سالیه  من تا پیرالسال تدارک مید ...

عیدت مبارک سوسن جان😍نگفته بودی سادات هستی عزیزم

من فقط یک زندایی سادات دارم مامانم اینا میرن عید سر میزنن،منم که راه دورم بهش پیام تبریک میدم.

ولی کلا خیلی عید غدیر رو دوست دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عیدت مبارک سوسن جان😍نگفته بودی سادات هستی عزیزم من فقط یک زندایی سادات دارم مامانم اینا میرن عید س ...

💚💚💚💚

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

سلام  دیروزم 

رفتم عروسی ترکمن ها  صبح از ساعت ۹ تا ۳   اونا رسمشون صبح و شب عروسی میگیرن 

اومدم خوابیدم تا ۵ و نیم 

نمازم خوندم رفتم مغازه داییم 

رفتیم با خواهر زادم  براش لوازم التحریری خرید کردیم .اومدیم خونه شام همبرگر پختم  خوردیم 

یکم میوه خوردیم 

دوش گرفتم 

پریود شدم💃

شلوارم رو اتو کردم 

خونه ترکید از دیروز  امروز تمیز کنم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731

امروزم 

قورمه سبزی بار گذاشتم 

ظرفا رو چیدم ماشین 

اندازه ی یه کوه هم با دست بشورم   

برنج بپزم 

تخت و اتاقم مرتب بشه 

گاز و کنار گاز تمیز بشه 

لباسا شسته و پهن بسه 

پذیرایی مرتب بشه 

اتاق پسرم مرتب بشه 

جالباسی و جا کفشی مرتب بشه 

میز نهار خوری مرتب و دستمال بشه 

لباسا تا زده بشه بره سر جاش 

سرویس شسته بشه 

نهار بخوریم 

بریم بیرون نمی دونم کجا فعلا  دور بزنیم 

شام لازانیا درست کنم 

ماشین یه بار دیگه بزنم 

صبح ۵ بیدار شدم برم دستشویی خخخ دیدم فرش سالن خیس خیس نگو شلنگ کولر سوراخ شده و زندگی رفته تو آب تا ۷ با همسرم آب جمع می‌کردیم موکت ها و فرش با مکافات جمع شد بردیم بالکن پهن کردیم 

تمام سالن بهم ریخته بود حالا از شانس بعد قرنی مامانم میخواست بیاد برای ناهار 

ناهارم رو از ساعت ۷ بار گذاشتم آبگوشت 

کل سالن بلافاصله بعد خشک شدن موکت جارو کشیدم 

ظرفشویی روشن کردم 

شام نمیدونم چی بزارم

امروزم 

قورمه سبزی بار گذاشتم ✅

ظرفا رو چیدم ماشین ✅

اندازه ی یه کوه هم با دست بشورم   ✅

برنج بپزم ✅

تخت و اتاقم مرتب بشه ✅

گاز و کنار گاز تمیز بشه ✅

لباسا شسته و پهن بسه ✅

پذیرایی مرتب بشه ✅

اتاق پسرم مرتب بشه ✅

جالباسی و جا کفشی مرتب بشه ✅

میز نهار خوری مرتب و دستمال بشه ✅

لباسا تا زده بشه بره سر جاش ❌

سرویس شسته بشه ✅

نهار بخوریم ✅

بریم بیرون نمی دونم کجا فعلا  دور بزنیم ❌

شام لازانیا درست کنم ✅

ماشین یه بار دیگه بزنم ❌ 

جانبی  دوش گرفتم  

سلام  کارهای امروز 

از جای جای خونه ظرف هندونه و بشقاب لازانیا جمع کنم  پسرم ما می خوابیم بازم شام می خوره و هر چی تو یخچال باشه جارو میکنه   اصلا نمی تونه نخوره  دست خودش نیست  اضافه وزنم داره  اصلا یه طور عجیبیه  تفریحش یخچاله 

پریودم داغووون 

ولی ظرفا رو می چینم ماشین  و جا به جاشون می کنم‌

مرغ گذاشتم خودش بپزه برنج عم داریم 

داروها رو بخوریم 

آشپزخونه مرتب بشه 

ابچکون خلوت بشه 

شام درست کنم 

همین 

سلام  کارهای امروز  از جای جای خونه ظرف هندونه و بشقاب لازانیا جمع کنم  پسرم ما می خ ...

سوسن جون پسرتو باشگاه بفرست. یه کلاسی چیزی هم ثبت نام کن که هم کمتر تو خونه باشه و هم وقتی میاد خسته باشه بیشتر بخوابه. خوردن تفریح همه بیکارهاست. بچه ها که بیشتر این مدلین

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
سوسن جون پسرتو باشگاه بفرست. یه کلاسی چیزی هم ثبت نام کن که هم کمتر تو خونه باشه و هم وقتی میاد خسته ...

فوتبال میره 

استخر میره 

کلا خستگی براش معنا نداره   خوابش نسبت به بچه های دیگه کمتره   

سلام 

وقتتون بخیر دوستان عزیزم

من تا فردا عصر بکوب کاردارم یعنی در حد انفجار🤕

مادرشوهر اینا دوشنبه چندتا قربونی میکشن و مهمون زیاد دارن و خونه ما هم میان و باید زیربنایی بیافتم ب جون خونمون😂

میام گزارش میدم

فعلا خدانگه دار

سلام ما ساعت ۱۰ بیدار شدیم 

با بچه ها بعد صبحانه رفتیم حمام و مراسم طولانی بعد حمام سشوار و روغن تراپی و ...

ناهار از بیرون گرفتم تازگی خیلی حس پختن ندارم متاسفانه

ی سری لباس ریختم لباسشویی

سطل زباله رو خالی کردم و شستمش 

کیک شکلاتی درست کردم 

همسرم میاد ببینیم چیکار میکنیم