2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1961020 بازدید | 86361 پست
دارم    ۴ کیلو کم کردم فعلا پارسال که افسردگی گرفتم ۱۰ کیلو تو ۴ ماه اضافه کردم  امس ...

اشکل نداره انشاالله در کنار هم 

من راضیم بشم ۷۰ تو عروسیم ۷۵ بودم ۱۰ سال پیش هیچکی باورش نمیشد فکر میکردن شصت کیلوام ولی خوب بعد زایمان سزارینم بدنم انگار کش اومده 

بدیشم اینه پایین تنه دوبرابر بالاتنه اس 

منم امروز ورن کردم ۹۱ ام از این به بعد کاهش داشته باشم

میام مینوسم انگیزه بگیرم 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
دو قطبی هستین یا داروش  مصرف نی کنین ؟  چی مصرف میکنید ؟  من بعضی وقتا حالم بده &nb ...

والا مشکل من از سال 98 شروع شد پنیک بودم و افسردگی و اضطراب بعدش اومد ی عالم دارو استفاده کردم 

الان این دکترم تشخیص دو قطبیم داده روزی س تا لیتیم دو تا پاروکستیم دو تا آدامدز

بعد معدم داغون شد هم از مشکلم هم از قرصا 6 تام قرص معده

داغون شدم الان ی کوچولووو حالم بهتره ولی یادم نیست دیگه حال خوش چ شکلیه از سی سالگی ب بعد دنیام جهنم شد یادم نیست حال قبلمو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا مشکل من از سال 98 شروع شد پنیک بودم و افسردگی و اضطراب بعدش اومد ی عالم دارو استفاده کردم  ...

داروت ۳ تا لیتیوم زیاده  

دکتر عوض کن 

من لیتیوم نمی خورم  بهم دادن  ولی من گفتم نمی خورم  یه داروی دیگه بهم بدین 

من خیلی دکتر عوض کردم تا مطمئن ترین دکتر رو پیدا کردم 

شمام چند جا برو حتما 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
والا مشکل من از سال 98 شروع شد پنیک بودم و افسردگی و اضطراب بعدش اومد ی عالم دارو استفاده کردم  ...

من حالتو درک می کنم    من گاهی حالم خیییلی بده میشه   من سابقه ی توهم هم داشتم ...

من فیبرومیالژی هم دارم   تنم همیشه درد داره بند بند انگشتام درد دارم    منم ۵ سال درگیر فیبرومیالژیم   گفتی قبل سی سالگی یادم نمیاد  منم بدنمو بدون درد اصلا یادم نمیاد چه شکلیه  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
سلام  ان شاءالله که حال دخترتون هرچه زودتر خوب بشه🤲 برای سرفه هاش از عطاری شکر تیغال بیارید ...

ممنون خدیجه جانم چشششم حتما میگیرم. یادمه بچه بودم مامانم به خودم هم داده بود😊

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
سلام دوست عزیزم. نگران نباشید،إن شاءا... که چیز مهمی نیست. شاید حساسیت فصلی باشه،یا به چیزی حساسیت ...

ممنونم عزیزم ان شاالله واقعا همین طوری باشه

اتفاقا شمال بودیم فصل بهار نارنج بود، هم شربت بهار زیاد خوردیم هم توت فرنگی خریدیم مربا و شربتشو زیاد مصرف کردیم

ولی دکتر تو معاینه گفت احتمالا ریه هاش درگیر عفونت شده😭

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
واما گزارش امروز من: دیشب مهمون داشتم ،بعد از برگشتن از زبانکده خونه رو مرتب کردم ،سرویس بهداشتی شس ...

ماشاااالله چقدر کار کردین💪💪، یادمه کمر درد داشتین مراقب خودتون باشید❤