2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1963415 بازدید | 86515 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳ تا دکتر  چه مجبوریتی     ولی اصلا کمکی نمیارن   کاراشون خودشون انجام میدن &nbs ...

سوسن جان یه چیزی میگم بهم نخندی ها. من خیلی دلم از این دوستای تحصیل کرده میخواد. 🙃

باورت میشه تو دنیای واقعی تقریبا تموم روابط سابقم رو گذاشتم کنار و پشیمون هم نیستم دوستایی بودند که بود و نبودشون فرقی نداشت. 

عاقا  این همسایه ی دیوار به دیوارمون  خانوادگی دکترن  من نمی دونم اینا کی می خوابن ا ...

چه خوش انرژی😍

بنظرم به این سبک زندگی عادت کردن

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
2731
سلامی گرم و آتشین به همه دوستان گل وناز وپرانرژی    امیدوارم حالتون خوب باشه

سلام به شما دوست خوبمون، خیییلی از گرما شاکین😅 جنوبین درسته؟ 😍

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...

سلااااام دوستای قشنگم
امروز جمعه 18خرداد، تا اینجای روز:

☘نماز صبح + سوره یس + نت گردی + دوباره خواب😄
🍀بیدار شدیم چای گذاشتم
🌱تا چای دم بکشه هال و اتاق ها رو مرتب کردم😍
🍀ناشتا خاکشیر خوردم
🌱صبحانه آماده، صرف و جمع شد
🍀برنج و لپه خیسوندم
🌱مرغ سرخ کردم
🍀دور آشپزخونه رو مرتب کردم
🌱ظرف شستم
🍀سینک رو شستم و خشک کردم
🌱ناهار درست کردم
🍀مواد دلمه هم آماده کردم
🌱سبزی خوردن و سبزی محلی داشتم که شستمشون
🍀نماز ظهر + سوره جمعه
🌱ناهار خوردیم و جمع کردم

روز و روزگارتون خوش❤

سوسن جان یه چیزی میگم بهم نخندی ها. من خیلی دلم از این دوستای تحصیل کرده میخواد. 🙃 باورت میشه تو د ...

منم تو دنیای  مجازی باهاش دوستم    من تو واقعی با هیچ کی نمی تونم زیاد ارتباط بگیرم   چون شرایطمو می دونی دیگه 

ولی تو دنیای واقعی هم دوستای شوهرم هستن  که سالی چندین بار باهاشون رفت و امد داریم  همشون تحصیل کرده ان .... 

با بعضیاشون رفت و آمد و قطع کردم   چون با روحیات و اخلاقیات من سازگار نبودن   فقط ظااااهر   باطن صففففر  

با بعضیا ولی در رفت و امدیم    جوشونو  زیاد دوست ندارم  ولی مجبوررررم برم و بیان     

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلامی گرم و آتشین به همه دوستان گل وناز وپرانرژی    امیدوارم حالتون خوب باشه

سلام  خوبی عزیییزم 🌺🌺🌺

😍😍😍😍😍

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

همه دوستای پر تلاش نی نی سایتی دور هم جمع شدیم😍😍😍😍🤩😲🥳

یک گپ نی نی سایتی که باهم داریم همه رباتای کسب درآمد دلاری رو می‌زنیم رفع اشکال میکنیم🤗😍

تو هم دوسداشتی بیا😘 ربات کتیزن گربه هم امروز ده دلار گ.ردونه شانس گذاشته😍☺️

لینک کانال تلگرامی

poldaribesabkejadid

لینک گروه

batbazan1403

بیاین دور هم باشیم😚😚از دوستاتون جا نمونی🥳🥳

خب وقتی درآمدشون با میزان تحصیلات اشون نمیخونه مجبورن دیگه 

این که همه جایی عزیزم 

فقط پزشکا نیستن که نمی خونه