2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1964912 بازدید | 86560 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره واقعا من ب معنای واقعی ۵ روز از تی و لرز و بدن درد جون دادم.فعبا دختر بزرگم نگرفته

من دوستم تو بچگی نگرفته بود بعد ازدواج و بچه دار شدن ،بچه اش که ابله مرغون گرفت دوستم هم ازش گرفت بچه زود خوب شد اما دوستم خیلی شدید گرفت و چقدر اذیت شد.

2731

امروزم   

باشگاه برم ✅

چند تماس تلفنی بگیرم ✅

آشپزخونه مرتب بشه ✅

ابچکون خلوت بشه✅

‌گاز و کنار گاز مرتب بشه  و دستمال بشه ✅

دوش بگیرم ✅

نمازام بخونم ✅

داروها ✅

نهار بپزم ✅

شام بپزم‌✅

ظرفا رو یه خورده بشورم ✅

باقی بالکن رو تمیز کنم ✅

تخت و اتاقم مرتب بشه ✅

اتاقم برقی بشه ✅

آشپزخونه و پذیرایی برقی بشه ✅

بازار هفتگی برم ✅

مواد دلمه رو اماده کنم و دلمه بپیچم  که فردا ببرم خونه ی مادربزرگم با خواهرم و داییم بخوریم ✅

نهار فردای همسرم رو‌بپزم ✅

مغازه برم ✅

جانبی   رفتم سوپری خرید کردم‌

رفتم بی بی چک خریدم  منفی بود خدا رو شکر   نمی دونم چند وقته چرا عقب می زنم 

سه تا مانتو خریدم  همه رو با شلوارایی که داشتم تست کردم  همسرمم نمره میداد    کوهی از لباس از پرو پوشیده بودم جا به جا شد 

سینک با وایتکس شسته شد 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
همچنین عزیزم😍😟 من خدیجه هستم خانه دارم و چند روز پیش ۴۱ساله شدم😊 الهام اسم دختر کوچولومه😍

تولدتون مبارک خدیجه جانم.الهی که همیشه شاد و سلامت باشید،عمرتون طولانی باشه و به آرزوهاتون برسید و موفق و عاقبت به خیر باشید.🤲🏻🤲🏻🤲🏻

💖💝💌🌼🌹🌺🎂🎈🎉🎁🎊👏🏻👏🏻👏🏻😘😘😘

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند
همچنین عزیزم😍😟 من خدیجه هستم خانه دارم و چند روز پیش ۴۱ساله شدم😊 الهام اسم دختر کوچولومه😍

🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘💚💚💚💚💝💝💝💝

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }