2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1961406 بازدید | 86473 پست
جاروبرقی کشیدم نهار خوردیم همون لحظه ظرفهاشم شستم. لباس های خشک شده وجمع شده جا به جا کردم. کارای ...

عزیزم خوبی  خبری ازت نیست ؟ 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

منم یه گزارش بدم  دیروز بالای ۱۲ ساعت تو نی نی سایت بودم 

حالم دیروز خوب نبود اصلا   خونه هم هیچ کاری نکردم 

یکم گریه کردم   خواب بودم   

شام پختم  نهارم نپختم 

خواهرم زنگ  زد گفت بریم با هم بستنی بخوریم حالت عوض  شه   رفتیم باهم بستنی خوردیم   یه دورم بازار چرخیدیم   لیوان و ماهیتابه خریدم 

اومدم خونه پدرشوهرم زنگ زد فردا میام خونتون نهار 

من و خونه ی داغون    زنگ زدم به کمکیم  گفت نمیام سر کارم فردا 

هیچی دیگه امروز با همسرم یکم خونه رو راست و ریس کردیم به زور یعنی خودم می کشیدم 

جارو زدیم  ظرفا رو چیدیم ماشین  لباس شستیم و پهن کردیم  طی زدیم   لباس خشک ها رو تا زدیم   تخت و اتاقم مرتب کردیم   همه ی اینا رو با شوهرم انجام دادیم 

لباسا رو از تو حال جمع کردیم 

یه نهار بی مزه هم پختم حوصلم نمی کشید اصلا غذا بپزم   قرصام خوردم  بهتر شدم ۴۰ درصد  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
اره حتما پیگیری کن  امبدوارم بهتر بشی  شاید به خاطر لیتیوم باشه حالت بده   داروی فو ...

باشه عزیزم والا ب این دکترم میگم میگه اصلاعارضه داروت نیست از موقعی ک خوردم نفسم میگیره میگه ن ربطی ب داروت نداره نمیدونم چرا نمیفهمن

2731
باشه عزیزم والا ب این دکترم میگم میگه اصلاعارضه داروت نیست از موقعی ک خوردم نفسم میگیره میگه ن ربطی ...

با یه دکتر دیگه مسچشورت کن   از اول علائماتو بگو  بگو ۳ تا لیتیوم بهت داده این طوری شدی 

سلام دوستان عزیزم شبتون بخیر

امروز ساعت ۷ بیدار شدم و برای پسرم شیر درست کردم، خورد و دیگه نخوابید، پوشکشو عوض کردم. 

روتین پوستیمو انجام دادم. 

یکم هال و پذیرایی رو مرتب کردم

داروها رو تفکیک کردم و تعدادی خروجی رفت بدلیل تاریخ انقضاشون. 

چای دم کردم. 

لباسشویی دو دور لباس شست

اهل منزل بیدار شدن

یکم ب دخترم رسیدگی کردم و لباسشو عوض کردم

مینی واش یدور لباس شست

آبچک و ماشین ظرفشویی رو خالی کردم

صبحانه خوردیم و جمع کردم. 

ظرفهای صبحانه رو شستم. 

سینک و نهار خوری دستمال کشی شد

گاز بهمراه چدنهاش و کتری و قوری رو سیف کشیدم. 

سرویس بهداشتی ها و حموم رو با جرمگیر حسابی برق انداختم، الان دقیقا توی حالتی هستم ک دوست ندارم کسی از سرویس ها استفاده کنه😂

همسرجان نهار رو گردن گرفتن و ی غذای من دراوردی خیلی خوشمزه تحویلمون دادن، واقعا خوشمون اومد. 

یکم استراحت کردیم

با بچه ها بازی کردم

از شانس خوبم حالا همسرم مریض شدن و تب شدید🤕

یکم آبمیوه بهشون دادم و چندتا دارو و گذاشتم استراحت کنن، منم پسرمو خوابوندم و با دخترم رفتیم حیاط شن بازی کنیم

بابا  و مامانم اومدن بهمون سر زدن و همون توی حیاط فرش پهن کردیم و نشستیم

موقع رفتن آنا جون هم همراهشون شد و رفتن

ظرفهای نهار رو شستم و یکم نامرتبی ها رو مرتب کردم

با همسر و پسرم رفتیم دور زدیم

شام خوردیم

اومدیم خونه پسرمو خوابوندم و حالام منتظرم دخترم بیاد😄

فهمیدم از چیه خدیجه جون  نمکش کم بود  من یک بسته ی ۱ و نیم کیلویی رو خالی کردم  ولی ...

زنده باشی😘😘

خدا رو شکر که معلوم شد مشکل از چیه😃

من دقیق یادم نیست بسته ایی که هریدم وزنش چقدره ،ولی هربار تا جایی که پر بشه نمک میریزم