2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1941899 بازدید | 85709 پست

سلام   من چند روز حالم خوب نبود الان ۴ پنج روزه که افسردم  حالم بده    دارو می خورم  .... 

امروز حالم بهتر شد 

برا همین نبودم   برم بخوابم بیدار بشم بیام برنامع بنویسم 💗

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم برادرم خسرو رو تو اپارات ببینید  این روزگار الان منه   داغوووونم    این کلیپشو نمی تونم لینک بزارم 

اونی که بت قرمز متنشه   روزگار الان من 

گاهی هم پایینشم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2728

گزارش چند روز اخیر من 

خوااابیدم‌   رو تخت بودم 

رفتم مغازه خواهرم نشستم باهم حرف زدیم 

شام و نهار می پختم   همین‌

مامانم دیروز اومد ظرفامو شست دیگه از ظرف مهمونی استفاده میکردم    خونه رو یکم مرتب کرد رفت‌

نمازام نمی خوندم  این چند روز   امروز داروم بیشتر کردم که بهتر باشم 

گزارش چند روز اخیر من  خوااابیدم‌   رو تخت بودم  رفتم مغازه خواهرم نشستم باهم ...

سوسن جانم، دوست داشتم بهت بگم کاش کاری از دستم بر می اومد غیر از پیام گذاشتن... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

به فکرتم همیشه. خیلی خوبه که اینجا هستی. 😘

2740
سلام   من چند روز حالم خوب نبود الان ۴ پنج روزه که افسردم  حالم بده    دارو می خ ...

سلام،امیدوارم هرچه زودتر حالتون خوب خوب بشه،دوست عزیز.🤲🌼

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند

سلام دوستان. روز معلم به همه معلمین اینجا مبارک. برام خیلی جالبه که بدونم افرادی که از 10 سال پیش تو این تاپیک هستند الان کجا هستند  و به چه دستاوردهایی در زندگیشون رسیدند؟!

من می خواستم اول به شما کتاب: بنویس تا اتفاق بیفتد را معرفی کنم. کلا به نوشتن خیلی اعتقاد دارم.روزهایی که کارها و برنامه هامو می نویسم خیلی بهتر و هدفمندتر قدم بر میدارم. شکر گزاری اول صبح و آخر شب ،قبل از خواب هم خیلی تو روحیه مثبت تاثیر داره.

سلام سلاااااام😍😍😍😍😍

ان شاءالله که حال و احوال همه دوستا و خواهرای عزیزم خوب باشه چقدر دلم براتون تنگ شده و چقدر از اینکه هی نمیشد بیام ناراحتم🥺

روز معلم رو دوستای معلمم که اینجا هستن رو خیلی خیلی تبریک میگم.ان شاءالله اجرتون با خدا و اهل بیت علیهم السلام.
الهی که همیشه تنتون سالم و دلتون غرق نور و امید و زندگیتون پراز شادی و خوشبختی باشه🤲🤲🤲🤲