2733
2739
عنوان

دکتر گفت احتمال سقط هست😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 23 پست
اهان منم چندروزی خونریزی داشتم اهمیت ندادم خیلی ه‍م کار کردم بعد که رفتم دکتر گفت خئلی اومده پایین.ا ...

ایشالله چیزی نیس،چشم مراقبم

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
سوزش ادرار کلیه درد امونمو بریده اوایل نداشتم ۱ هفتست اومده سراغم ازاول به دکترت بگو 

من سوزش ندارم،ولی برم پیش دکترم بهش میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم تا اخر بارداریم یا میگفتن احتمال سقط یا زایمان زودرس منم کمر درد ودلدرد شدید داشتم ودارو مصرف ...

یعنی چیزی نشد؟من هم پایین کمرم درد میکنه هم پشت کتفم،ولی وفتی کار نمیکنم مشکلی نیست،اما وقتی یکمم کار میکنم درد میگیرع،دلمم همش صدا میده و سر دلم درد میکنه شکمم باد کرده نفخ دارم کلا شکمم اذیته توام بودی؟

2731
یعنی چیزی نشد؟من هم پایین کمرم درد میکنه هم پشت کتفم،ولی وفتی کار نمیکنم مشکلی نیست،اما وقتی یکمم کا ...

من کل بارداریم دلدردوکمردرد داشتم اما ۳ماهه اول هیچکاری نکردم مخصوصا جارو برقی دکترم گفت فقط اجازه دارم یه چایی برا خودم بریزم درهمین حد حتی مجلس ختم عروس خالم اجازه نداد برم اما خدارو شکر به خیر گذشت واول ۴۰ هفته بچم طبیعی به دنیا اومد تازه من تنبلی تخمدان داشتم وبعد ۲سال باردار شده بودم

من کل بارداریم دلدردوکمردرد داشتم اما ۳ماهه اول هیچکاری نکردم مخصوصا جارو برقی دکترم گفت فقط اجازه د ...

خداروشکرررر.منم دکترم گفت درحد اینکه غذا ساده درس کنی و ۲تا بشقاب بشوری دیگه حق هیچ کاری رو نداری،منم دارم این کارو میکنم اینشالله که منم بچم سالم به دنیا بیاد

خداروشکرررر.منم دکترم گفت درحد اینکه غذا ساده درس کنی و ۲تا بشقاب بشوری دیگه حق هیچ کاری رو نداری،من ...

انشاله فقط اصلا استرس نداشته باش ونگران نباش من کل باراداریم بااسترس گذشت الان که بهش فکر میکنم میبینم چقدبیخود نگران بودم درحالی که میتونستم لذت ببرم

از بارداری پوچ،خارج رحمم میترسم،سونومم برای ۱۸ تا اون موقع دیوونه میشم،الانم در عیدی کلی مهمون داریم ...

باید استراحت کنی😡 در ضمن شیاف هم بعدش درد نداره.. حتما تو استراحت نمیکنی واسه اونه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2740
باید استراحت کنی😡 در ضمن شیاف هم بعدش درد نداره.. حتما تو استراحت نمیکنی واسه اونه

بخدا استراحت مبکنم اما کافیه یک دقیقه پاشم کار کنم سریع درد میگیرع