2726
عنوان

دکتر گفت احتمال سقط هست😭😭

265 بازدید | 23 پست

من تازه متوجه بارداریم شدم رفتم دکتر برام سونو گرافی نوشت گفتم بهش کمر درد و دل درد دارم گفت احتمال سقط هست استراحت مطلق کن،برام شیاف پروژسترون نوشت وقتی استفاده میکنم شکمم درد میگیره،میترسم،شما تو بارداریتون از این علائم داشتید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

اوه تادلت بخواد هست الکیه احتمال سقطه انقد خودتونو نبازید زود من الان عفونت ادراری کردم شدید کلیه هام درد میکنه افتضاح ولی چیکار کنم باید پروسه اش بگزره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

از بارداری پوچ،خارج رحمم میترسم،سونومم برای ۱۸ تا اون موقع دیوونه میشم،الانم در عیدی کلی مهمون داریم نمیتونم استراحت مطلق کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوه تادلت بخواد هست الکیه احتمال سقطه انقد خودتونو نبازید زود من الان عفونت ادراری کردم شدید کلیه ها ...

منم قبل بارداریم کلیه درد داشتم،الانم دارم تو ادارمم تیکه های سفید هست یعنی منم عفوتت دارم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بارداری پوچ،خارج رحمم میترسم،سونومم برای ۱۸ تا اون موقع دیوونه میشم،الانم در عیدی کلی مهمون داریم ...

مهمون برا چیته حالا با این وضع استراحت کن مخوصا ۳ماه اولو خیلی مواظب باش

جنین خیلی پایین اومده؟

نه فداتشم فعلا سنو گرافی ندادم ۱۸ وقت سونومه،ولی چون دل درد و کمر درد دارم میترسم،شکمم درد میکنه خصوصا سر دلم،به دکتر که گفتم گفت احتمال سقط هست شیاف داد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم قبل بارداریم کلیه درد داشتم،الانم دارم تو ادارمم تیکه های سفید هست یعنی منم عفوتت دارم؟

اره برو دنبالش حتما لنتی بیوتیک بخور که دور از جونت ادمو بدبخت میکنه دردش من انتی بیوتیک میخورم اما هنوز درد دارم بخدا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
مهمون برا چیته حالا با این وضع استراحت کن مخوصا ۳ماه اولو خیلی مواظب باش

مادر شوهرم باهامونه همه مهمونا اونن بچه هاشن نمیشه بگیم نیان اگه برمم خونه مادرم بیچارم میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره برو دنبالش حتما لنتی بیوتیک بخور که دور از جونت ادمو بدبخت میکنه دردش من انتی بیوتیک میخورم اما ...

واقعا؟یعنی توام مثل منی؟دیگه چه علائمی داره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر شوهرم باهامونه همه مهمونا اونن بچه هاشن نمیشه بگیم نیان اگه برمم خونه مادرم بیچارم میکنه

بچه ت که مهمتره . به فکر خودت و بچه ت باش. سه ماه اول خوب استراحت کن .

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
واقعا؟یعنی توام مثل منی؟دیگه چه علائمی داره؟

سوزش ادرار کلیه درد امونمو بریده اوایل نداشتم ۱ هفتست اومده سراغم ازاول به دکترت بگو 

نه فداتشم فعلا سنو گرافی ندادم ۱۸ وقت سونومه،ولی چون دل درد و کمر درد دارم میترسم،شکمم درد میکنه خصو ...

اهان منم چندروزی خونریزی داشتم اهمیت ندادم خیلی ه‍م کار کردم بعد که رفتم دکتر گفت خئلی اومده پایین.الانم درحال سقطه عزیزم تو هم تحرکتو کم کن که بعدا خدایی نکرده حسرتشو نخوری

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2706