2733
2739
عنوان

خارجی های نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 72 پست

سلام، من چند سالی هست مهاجرت کردم دانمارک زندگی میکنم ، مدرک زبانم ایلتس بود دانمارکی نمیدونستم. ما اینجا با تخصص اومدیم، یعنی نوعی ویزای کار گرفتیم و اومدیم کار پیدا کردیم، ولی الان سیستمش اینجوری نیست بعضی رشته ها هنوز میتونن بیان در صورتیکه اول قرارداد کاری داشته باشن اینجا. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام ببخشید که انقد دیر جواب سوالتون رو میدم تازه الان اومدم سایت.

من پنج سال پیش از ایران اومدم بیرون اول ترکیه زندگی میکردم ۱ سالو نیم و بعدش اومدم المان . از طریق پناهندگی .

ایران دانشگاهمو نصفه ول کردم اینجا مدرک زبانمو گرفتم و بعدش زایمان کردم دیگه کار خاصی نکردم منتظرم دخترم ۳ سالش بشه که یا ادامه تحصیل بدم یا دوره اموزشی ببینم و کار کنم .

شوهرمم مدرک زبانش که گرفت دوره اموزشی دید و همونجا مشغول به کار شد 

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                

از ایران به ترکیه قاچاق اومدم از راه زمینی و از کوه چون پاسپورت نداشتم و شرایطم جوری نبود که بتونم بگیرم باید زود از کشور خارج میشدم . و از ترکیه به یونان و بعدش همینجور تا المانو با سازمان یو ان اومدم که یه قسمتایی مرز بسته بود باز قاچاق رفتیم و کلی هزینش شد 

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                
2738
ایران ازدواج کردین و با همسرتون رفتین؟  یا ترکیه ازدواج کردین؟

ترکیه بودیم ازدواج کردیم 

ممنون عزیزدلم جوابمو دادی😍

قربونت 😘❤💟💙💚💜