2737
2734
عنوان

خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 27 پست
اعصابم باز بهم ریخت.. ببین پاشو زنگ بزن اورژانس بگو نفسم بالا نمیاد...دل درد دارم....سرم گیج میره.. ...

نه دوس ندارم خانواده ها از مشکلات بینمون چیزی بفهمن....مامانش چند بار زنگ زد جوابشو ندادم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
عصبیه لابد

خودم مقصر بودم ولی فک نکردم بگمش برو بره....فک کردم الان میاد منت کشی....ولی غرورش براش بد ارزش تر از منه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه دوس ندارم خانواده ها از مشکلات بینمون چیزی بفهمن....مامانش چند بار زنگ زد جوابشو ندادم

خوب مشکل و قرار نیست بفهمن شما فقط حالت بد شده

در ضمن شوهرت با قهر کردن و تنها گذاشتن خانم باردارش نباید الان این انتظار هم داشته باشه که خانواده ها چیزی نفهمن

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
خوب مشکل و قرار نیست بفهمن شما فقط حالت بد شده در ضمن شوهرت با قهر کردن و تنها گذاشتن خانم باردارش ...

قصه اینجور بود که اون داریم خونه تو یه شهرستان دیگه میسازیم که شوهرم صبح باید میرفت بالاسر کارگرا...منم چون شاغل بودم دو سه روزی بود خونه بابام بودم ظهر زنگ زد شب میام دنبالت گفتم خسته ای بذار با ماشین مسافرکشی بیام گفت حق نداری و....منم گفتم پس کلا نمیام برا دو روز تعطیلی هی بیام و برم..شب اومد گفتم مگه نگفتم نمیام دیگه نمیام حالا میبینی.....اونم سریع برگشت

2728

اینکه چون با بنا و کارگرا قرار داشت و باید میرسوندشون سر خونمون حتما باید برمیگشت...ولی من فک کردم الان میاد نازمو میکشه و میرم باهاش...حتی نصف و نیمه حاضرم شده بودم

قصه اینجور بود که اون داریم خونه تو یه شهرستان دیگه میسازیم که شوهرم صبح باید میرفت بالاسر کارگرا... ...

عزیزم بخاطر سلامتی و امنیت خودت گفته بود نه دیگه....کاش تو هم لجبازی نمیکردی....

عزیزم بخاطر سلامتی و امنیت خودت گفته بود نه دیگه....کاش تو هم لجبازی نمیکردی....

میدونم ولی اونم نباید عین بچه ها تند برمیگشت ....

2738
دیگه ایرادی نداره...ولی بهش بگو که تو خونه تنها موندی 

گفتم بهش عمرا برم خونه بابام ...اونم میدونم بدش میاد...گوشیشو خاموش کرد

گفتم بهش عمرا برم خونه بابام ...اونم میدونم بدش میاد...گوشیشو خاموش کرد

واستا تا فردا انشالاه هر دوتون ارووم میشید...شوهرت هم الان عصبانیه

واستا تا فردا انشالاه هر دوتون ارووم میشید...شوهرت هم الان عصبانیه

مرسی که حرفامو گوش کردی.....دیگه بهش زنگ نمیزنم گوشیمم خاموش میکنم تا یه کم ادب شه

مرسی که حرفامو گوش کردی.....دیگه بهش زنگ نمیزنم گوشیمم خاموش میکنم تا یه کم ادب شه

خواهش میکنم عزیزم کمترین کاری بود که از دستم بر میومد..دیگه هم واسه این چیزها خودتو انقدر غصه نده..به فکر نی نی باش 😍

خواهش میکنم عزیزم کمترین کاری بود که از دستم بر میومد..دیگه هم واسه این چیزها خودتو انقدر غصه نده..ب ...

واقعا به تنها چیزی فک نکردم نی نی بود....ممنونم عزززیزم