2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
😐 شما هام با این شوهراتون

همیشه همچین تایپیکایی میخوندم فک میکردم الکین.....نمیدونم چیکار کنم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2714

آیت الکرسی بخون یه قرآن هم بزار بالاسرت بخواب

عزیزم حرص نخور

اگه می ترسی تلویزیونو روشن بزار(این اخریه راه حله خودمه)

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

خودم بهش گفتم برو من باهات نمیام و میرم خونه بابام...فک نکردم بره....زنگ بهش زدم کجایی دیدم صدا مامانش تو گوشی اومد

آیت الکرسی بخون یه قرآن هم بزار بالاسرت بخواب عزیزم حرص نخور  اگه می ترسی تلویزیونو روشن بزار ...

همه چراغا رو روشن کردم و درا رو قفل کردم خواستم بخوابم خوابم نبرد و همینجور ۳ ساعته داره اشکم میاد

بحث و جدل تو زندگی همه هس ، ان شالله حل شه

بحث و جدل مهم نیس...اینکه ببینی یه نفر اصلا براش مهم نیستی خیلی بده خییلی...تازه الان اون گوشیشو خاموش کرده

بحث و جدل مهم نیس...اینکه ببینی یه نفر اصلا براش مهم نیستی خیلی بده خییلی...تازه الان اون گوشیشو خام ...

اعصابم باز بهم ریخت..

ببین پاشو زنگ بزن اورژانس بگو نفسم بالا نمیاد...دل درد دارم....سرم گیج میره...برو بیمارستان از بیمارستان تماس بگیر خونه مامانش تا یادش بمونه خانم باردار مراقبت میخواد

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
2706