2737
2739
عنوان

کیا موقع زایمان طبیعی بخیه نخوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 5333 بازدید | 40 پست
اااااا عاغا تکلیف ما رو مشخص کنین بریم طبیعی یا سز  الیته من بچه ندارم و هنوز حامله نیستم

اصن بچه نياريم بنظرم

همش دردسر داره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زایمان فقط طبیعی اگر مشکل خاصی ندارین واقعا طبیعی خیلی خوبه واز خیلی خطرات چسبندگی رحم بعد سزارین عفونت بخیه های سزارین که هفت لایه پاره میکنن و اینکه شکمت افتاده میشه با سزارین اما طبیعی کمتر این عوارص داره اما واژن یک پوست نازک که حتی بخیه هم نزنن خودش جوش میخوره و تغریبا حالت قبل بر میگرده 

2728

الان که دیگه سزارین اختیاری نمیکنن اکثرا باید طبیعی بیارن ولی خدایی پرسنل بیمارستانا عرضه ندارن توی زایمان طبیعی هم بدرفتاری میکنن درحالی که باید با زنی که توی اون لحظه اون همه درد رو تحمل میکنه خیلیی خاص و حساب شده رفتار کنن و قبلش اموزش دیده باشن

هم اینکه میزنن طرفو داغون میکنن بعدش افسردگی از گشادیو هزارتا هزینه واسه عمل زیبایی و ... وگرنه خیلی از کشواری دیگه راحت و بی دغدغه طبیعی میارن

خوردم ولی بنسبت بعضیا کمتربچه م کم وزن وریزبود،ولی دلیلی برگشادی نمیشه بخیه خوردن یانخوردن وطبیعی زایمان کردن خرافاته چون بدن مث اولش میشه حالاشاید یکم تغییرکنه ولی نه اون قدر که مشکل ایجادکنه یاحسش کرد

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738

منک سزارین بودم وخیلی راضیم هیچ عوارضی هم نداشتم وقتی اومدم خونه میتونستم راه برم وگاهی کمک کنم خداروشکراصلااذیت نشدم و۹بعدش دوباره حامله شدم الان ۳ماهمه فقط کمردرد دارم تازه اونم زمانیک کارزیادمیکنم وسرما بستگی ب دکتر داره چطور بخیه کنه وچقدشکم رو باز کنه دکترم واقعا کارش عالی بود بخیهامو خیلی ریز زد الان فقط یه خط ب اندازه مو نازکیش جاش مونده این یکی هم دارم میرم پیشش ومیگه اینوهم مثله اولی برات بخیهای ریزمیزنم من واقعا ازدکترم راضی هستم

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

بنظرم طبیعی گشاد ک میشه محاله نشه فکرکن داره یه بچه ب اون بزرگی ازتوش درمیاد واصلا بحالت اولش برنمیگرده شاید یکم جم بشه ولی هرگز مثله قبل نمیشه سزارین عوارضش بستگی ب دکتر داره 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒