2410
2553
عنوان

کیا موقع زایمان طبیعی بخیه نخوردن

5292 بازدید | 40 پست

بعد از چند وقت واژنتون به حالت قبل برگشت یه هفته هست زایمان کردم همش فکر میکنم خیلی گشاد شدم کسی مثل من بوده خوب شده باشه ؟بعد از چند وقت؟

بخیه نخوردی اصلا؟؟ چقدر خوب خوش به حالت راستی زایمان طبیعی خیلی وحشتناکه؟

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
میگن گشاد میشه آدم با طبیعی مثه غار علیصدر میشه 

كى گفته؟

من برعكسشو شنيدم ميگن بخيه كه ميزنن از اولشم تنگ تر ميشه😂

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2714

گشادکه میشه ولی خیلی خوبه بخیه نخوردی ،من سه ماهه زایمان کردم از دکترم پرسیدم گفت حداقل یک سال وقت میبره که جمع شه ،ولی به حالت اول که برنمیگرذه

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
من هنوز زایمان نکردم اومدم تجربه پیدا کنم ولی میدونم الان همه نی نی سایتیا میگن ما زایمان طبیعی کردی ...

عزیزم تا یه مدت نزدیک به دو ماه غار علیصدری اما با تمرین و رعایت بعضی مسایل مثل روزقبل زایمان میشی

نه عزیزم بچه دومم بود بچه اولم تیکه تیکه شدم ولی واسه این گفتن یه خراش کوچیکه که اگه نزنیم خودش جوش میخوره ولی هنوز موقع دستشویی فکر میکنم خیلی گشاد شدم 

2706