2737
2739

کاش بود یه چیز بی دردسر و بی ضرر که پوستو سفید میکرد مث اونایی که برنزه میکنن راحت

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه خوب بود اگه میشد😂😂😂

میشه واقعا عزیزم . تو آرایشگاها الان اومده همچین روشی ب نام میکرونلدینگ اگر اشتباه نکنم یا تزریق کرم پودر . رنگ دانه تزریق میکنن پوست روشن یا تیره و یکدست میشه برای ایرادای پوستی کاربرد داره  

سلام 

تزریق کرم پودر دائم بسیار عالی هست من انجام دادم  کل لک های پوستی و روزنه ها از بین رفته پوستم البته من برنزه خواستم با کانتور دور چشم 

پیگمنت نیست مواد مغذی پوستی هست که کمک میکنه به اینکه پوست چه رنگی بگیره و تغذیه پوست باعث از بین رفتن لک ها میشه 

من که خیلی راضی هستم 

البته اسکرین گر هم مهمه و اینکه از چه نوع موادی استفاده میکنه خیلی مهم تر چون ایران پر شده از محصولات قلابی

از من می شنوی تزریق انجام نده پدر پوستت بعدا در می آد لوسیون هربکس با کرم ترمیم کنندش بگیر یا ما ماسک روشن کننده با کرم روشن کننده هربکس و باید هر دو را با هم استفاده کرد که خیلی خوب جواب بگیر یا دو تای اولی یا دومی خیلی تاثیره داره 

از من می شنوی تزریق انجام نده پدر پوستت بعدا در می آد لوسیون هربکس با کرم ترمیم کنندش بگیر یا ما ماس ...

خانم پاشا نوشته بود به سینا که تبلغ نکن واقعا فکر می کنم ایشون استفاده کرده باشه منم استفاده کردم ایرانیه ولی خیلی خوب جواب گرفتیم چه اشکالی داره تجربه ات و بنویسی هربکس خیلی مارک خوب و تاثیر گذاریه