2733
2734
عنوان

نوزاد ٥ماهه، بيرون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 24 پست
آره كالسكه دارم اما خيابونا كه واسه كالسكه طراحي نشدن همش بالا پايين دارن كالسكه به اون سنگيني تنهاي ...

دختر منم پنج ماه و نيمه ، از وقتي به دنيا اومده تنهايي بيرون نرفتم همش ميترسم براش اتفاقي بيفته يا اينكه جاهايي كه جمعيت زياده نميرم كه نكنه از كسي مريضي بگيره ، پوسيدم توي خونه 

اول انسانيت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا بذارش تو کالسکه تو محل بتاب یا تا پارکی جایی نزدیک برید

بعد که ترست ریخت میتونی با تاکسی همه جا بری. قبلش سیرش کن پوشکشم عوض کن برید بیرون. من فقط معضل بغل کردن داشتم خیلی زود خسته میشدم

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
چه جوري؟ تنهايي؟

با ماشین 

اره تنها 

البته پدرم در میاد تا برگردم   از بس جیغ میزنه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

خوب سخته امسال واسع عید وسال دیگه بایدهول هول خریدکنی امسال وسال دیکه خریدات بدلت نمیشینه من پارسال دخترم یازده ماهش بود بردمش خرید واسه عید سرما خوردشدید افتادرودستم دیگه همش دور دکترا کلا دیگه عید یادم رفت اینقدر به خودم وعیدفحش دادم بخدا حالا هروقت خواستی بری به هواهم توجه کن

منم دخترم ۴/۵ ماه و نیمشه  دارم افسرده میشم از بس تو خونه ام

منم واقعا افسرده شدم

شوهرمم كه مياد خونه ميپرم به اون كه چرا دير مياي

اون بنده خدا هم خسته و كوفته نميدونه چيكار كنه

2740
آره مانتوييم از فردا از پارك شروع ميكنم 😃😃

آفرین روحیتم عالی میشه 😍

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️