2410
2553
عنوان

نوزاد ٥ماهه، بيرون رفتن

329 بازدید | 24 پست

سلام به همه

لطفا از تجربياتتون راجع به بيرون رفتن تنهايي با نوزاد ٥ماهه تو اين فصل بگين؟ من ميترسم با بچه برم مركز خريد يا بيرون تنهايي، ٥ماهم هست كه تو خونه اكثرا تنها و در حال رسيدگي به بچم، شوهرم كه تا شب سركاره، كسي هم نيست دور و برم، 

شما تجربه هاتونو بگين بلكه بتونيم استفاده كنيم 

تجربه ندارم ولی اخه دیگه کاری نداره خوب بپوشون بزن بیرون اگه کالسکه داری ک چه بهتر

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

پ 

من که ۱۰ روزش که تموم شد دایم بیرونم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنهایی با نوزاد پنج ماهه که سخته خرید... 

فکر کن یه لباس خوشت بیاد چطور پررو میکنی!!!! 

یکی رو همراه خودت ببر یا بزار پیش کسی

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2456
تجربه ندارم ولی اخه دیگه کاری نداره خوب بپوشون بزن بیرون اگه کالسکه داری ک چه بهتر

آره كالسكه دارم اما خيابونا كه واسه كالسكه طراحي نشدن همش بالا پايين دارن كالسكه به اون سنگيني تنهايي يهو بچه نيفته

همش آماده ميشم بريم يهو استرس ميگيرم كه نكنه انفاقي بيفته منصرف ميشم

2714
آره كالسكه دارم اما خيابونا كه واسه كالسكه طراحي نشدن همش بالا پايين دارن كالسكه به اون سنگيني تنهاي ...

از ی جای نزدیک شروع کن .چون خیای وقته نرفتی استرس داری.اگه پارکی جایی نزدیک خونتونه برا روز ادل برو اونجا.کم کم راه و دورتر کن .نترس چیزی نمیشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من بچم دوماهش تموم داره میشه براش شیر میدشم تو شیشه و قبل بیرون رفتن از خونه حسابی شیرش میدم و یه پوشک بزرگتر از سایز همیشه بهش میبندم که اگر خرابکاری کرد به لباساش پس نده بعد بعد کالسکه براش از این مدل ساک مسافرتی ها خریدم که دسته داره و خیلی سبکع اونم برمیدارم و زنگ میزنم به اسنپ 4 تومن میرم منو میبره مرکز خرید یه دوساعتی با بچم دور میزنم اگر نماز خونه داشته باشه میرم شیرش میدم وگرنه همون شیشه شیر رو بهش میدم و بعد برمیگردم خونه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
چه جوري؟ تنهايي؟

اگه برا خریدم میری کالسکه نبر

اگه مانتویز هستی ک راحتری

2706