2737
2739
عنوان

بچه هامن افسرده شدم کسی میتونه کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چند وقته اینجوری شدی؟ علتش بنظر خودت چیه؟

نمیدونم حس میکنم ادمای اطراف.دلم میخادهیشکی نباشه فقط پدرم باشه ومادرم.دیگ نمازامم نمیخونم.دارم میشم یه ادمی ک شایدخداهم دیگ نمیشناسه.اینجورنبودم قبلا.حس میکنم سحرشدم.قبلاشادبودم شادترین دخترهمه میگفتن اماالان...

مطمئنی دلتنگی نیست؟ چون گاهی ادم دلتنگ میشه همینجور بهونه گیر میشه و همش تو خونست

ولی تو مقاببه کن با این حست اگه دوست نداری بری بیرون بزور برو سعی کن با کسی که خیلی باهاش صمیمی هستی و حس خوبی بهت القا میکنه بیشتر رابطه داشته باشی و ازش کمک بگیر. افسردگی به تغذیه و نظافت شخصی هم خیلی ربط داره ولی در کل باید اراده کنی که مقابله کنی با این حست

خدایا شکرت
2728

من هفته پیش ۴ بار بی بی چکم مثبت شد و بقیش منفی شد. آز دادم منفی بود. خیلی داغون شدم افسرده از همه چی سیر شده بودم. آخه بعد سه سال بی بی چکم مثبت شد خیلی امیدوار شدم و کلی ذوق کردم. ولی فقط همون یه روز بود. تا دیروز حالم گرفته بود. ولی جاتون خالی دیروز یه دل سییییییر خوابیدم شبم زود خوابیدم صبح هم دیر بلند شدم. شدم همون آدم قبل بی بی چک... 

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
نمیدونم حس میکنم ادمای اطراف.دلم میخادهیشکی نباشه فقط پدرم باشه ومادرم.دیگ نمازامم نمیخونم.دارم میشم ...

منم بخاطر ادمای اطراف خیلی این حس بهم دست داده و به خودم تلفین کردم که اونا برام مهم نیستن و خودم باید شاد باشم حتی بدون اونا

خدایا شکرت
منم بخاطر ادمای اطراف خیلی این حس بهم دست داده و به خودم تلفین کردم که اونا برام مهم نیستن و خودم با ...

من اینجاکسیوندارم یه برادرشوهرمهربون دارم یه جاری کهنمیدونم خوبه یانه.واسم مث خواهرمیمونه ولی اخساس میکنم همه تنشام ازسمت اونه..نمیدونم واقعا

نمیدونم حس میکنم ادمای اطراف.دلم میخادهیشکی نباشه فقط پدرم باشه ومادرم.دیگ نمازامم نمیخونم.دارم میشم ...

چند تا موردو انجام بده. 

همه فکرای بدتو و خوبتو بنویس رو برگه. افکار منفی رو با خودت مرور نکن. 

خودتو سعی کن سرگرم کنی. دست و دلت به هیچ گاری نمیره خودتو مجبور کن کار کنی. 

خیلی اهنگای شاد استفاده کن. 

خیلی خیلی ارتباط معنوی موثر هست. پس نمازتو دوباره شروع کن عزیزم. 

صبحا چای دارچین.زنجبیل دم کن بخور. شبا گل گاوزبون و بابونه. 

بخودت برس دختر. برا خودت بپوش بگرد خوش باش. ای کاش منم میتونسم

2738
من اینجاکسیوندارم یه برادرشوهرمهربون دارم یه جاری کهنمیدونم خوبه یانه.واسم مث خواهرمیمونه ولی اخساس ...

طبیعیه این حس گلم. یکم باید به خودت زمان بدی...ولی حتما رو خودت کار کن خودتو مشغول کارایی کن که دوست داری. سعی کن خود واقعیتو پیدا کنی و در رابطه با بقیه همونجور باشی.نمیدونم میتونم منظورمو برسونم یانه

خدایا شکرت
با جاریت خوب باش .مهربون باش ولی محرم دلت نباشه لطفا

دیگه دیره.شده...😐

نزدیک سی تومن طلاداشتم بخاطرسرمایه گذاری فروختم.عروسی دخترخالمه طلانداشتم بعدازظهرجاریم اومدطلاهاشوبرام اوردگف بنداگردنت خالی نباشه‌نمیدونم خوشحال باشم یاحس تحقیرداشته باشم.