2733
2739
عنوان

خوش به حال اونایی که استرس ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 20 پست
اخیی سلااام دوستذجوووون 

سلام 

من همسرم از برج ۳ بیکار بود تازه یک ماه رفته سرکار 

البته با دوتا بچه

ولی وسایلم مال کار همسرم بود گذاشتیم تو دیوار میفروختیم خرج میکردیم

خواستم بگم تنها نیستی

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
کار شوهرت چی بوده  چرا بیکار شده؟

توی شرکتی کارمیکرد که تولید داشتن بعد که اوضاع ارز خراب شد و جلوی واردکردن مواد اولیه رو گرفتن باعث ورشکستگی شرکت شد و بستن و یک عده بی کاررر شدن

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  من همسرم از برج ۳ بیکار بود تازه یک ماه رفته سرکار  البته با دوتا بچه ولی وسایلم ...

عزیزم خدا رو شکر گه سرکار رفتن 

خیلی سخت با دوتا بچه .انشالله روز به روز بهتر بشهد

برای منم دعا کن 

عزیزم خدا رو شکر گه سرکار رفتن  خیلی سخت با دوتا بچه .انشالله روز به روز بهتر بشهد برای منم د ...

ان شاالله همچنین شما

اگه لایق باشم چشم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2731
توی شرکتی کارمیکرد که تولید داشتن بعد که اوضاع ارز خراب شد و جلوی واردکردن مواد اولیه رو گرفتن باعث ...

من هم یه جورایی درگیر همین مشکلم شوهرم تولید کننده است همه چی گرون شد وام  سنگین داره کارش دچار مشکل شده  یا تحریمه یا گرون. به خدا داغونم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من هم یه جورایی درگیر همین مشکلم شوهرم تولید کننده است همه چی گرون شد وام  سنگین داره کارش دچار ...

سلام خواهری نمیدونم واقعاما مردم عادی چه گناهی کردیم آخه که باید تاوان چیز هایی رو بدیم که اصلا توش دخالت نداریم .میفهمم می میکشی گلم خدا بهمون نگاه کنه