2737
2739
عنوان

بچه ها به نظرتون مهریه ۱۴ سکه در مقابل حق طلاق خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 39 پست
من وکالت طلاق دارم محضری وکیل بهم گفت میتونی یک روزه خودت و مطلقه کنی

وکالت با اینکه از نظر حقیقت عالم،حقی به شما محول بشه فرق داره.بله میتونید وکیل بشید برای طلاق گرفتن.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
برادرهات همچین شرایطی داشتند؟ نصف اموال را از قوانین اروپا هم حذف شده ولی اینکه این حقوق را داشته ...

حالا نمیخواد شما بشی مدافع حقوق اقایون ، کم قوانین و فرهنگ به نفعشونه شما هم شدی کاسه داغتر از آش

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مرد بد باشه باید بتونی ازش جدا شی یا نه بگه طلاق نمیدم تا موهات رنگ دندونات شه با این قوانین افت ...

دقیقا دوست یکی از دوستام عقد بود. ۳۵ سالش شده بود شوهرش میگفت نه طلاقت میدم نه میبرمت مهریه ش هم داشت میداد

2731

استارتر به نظر من خوبه مرد نباید بخاطر مهریه مجبور به زندگی با زن بشه وگرنه زنو اذیت میکنه 

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
شما خیلی تخصصی  میگی من متوجه نمیشم ببخشید

خواهش میکنم.بله شاید اینجا جای این حرف من نبود.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738