2733
2739
عنوان

بچه ها به نظرتون مهریه ۱۴ سکه در مقابل حق طلاق خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 39 پست
کمه  عزیزم   حداقل ۱۰۰ سکه و حق طلاق یا حداقل ۷۰ یا ۵۰ سکه   قربونت برم   مهریه ...

وقتی کسی قرار نیست مهریه بده به چه دردی میخوره؟

همسایه ما ۲۰۰۰ تا مهریش بود موقع طلاق همشو بخشید

چون نمیتونست بگیره

وقتی کسی قرار نیست مهریه بده به چه دردی میخوره؟ همسایه ما ۲۰۰۰ تا مهریش بود موقع طلاق همشو بخشید چ ...

حق با توعه سکه کلا یه چیز تشریفاتیه   ایکاش بتونی ملکی خونه ای چیزی بگیری   اگرم نشد و پسر خوبیه  قبول کن چون واقعا مهریه تضمینی برای خوشبختی نیست  ولی خب مهریه که فقط برای جدایی نیست اگه خدای نکرده خدای نکرده دور از جونش عمرش به دنیا نبود و بچه ای هم نداشت حداقل تو وارث داراییش باشی  البته این تفکرات مادی  و سطحی خودمو دوست ندارم ولی من متاسفانه اینجوری فک میکنم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا فکر کردی چند درصد مردها قبول می کنند حق حضانت بچه ای که وجود نداره ثبت نمیشه بعدش هم صورت خو ...

من حضانت و سفر به خارج یادم نبود بقیه شو ولی گرفتم با مهریه بالا

محضرداره شوهرمو برده بود توی اتاق بهش گفت حالیت هست داری چیکار میکنی؟  

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2731
بالاخره یک روز هم شما طرف داماد میشی برای پسرت برای برادرت مهم عادلانه بودنه

همینطوره

البته نمیشم چون برادرام ازدواج کردن و پسر هم ندارم

ولی عادلانه بودن خوبه. به نظرم این حقوق رو بگیریم و به اضافه ی نصف اموال اونوقت باید مهریه نگرفت

چطوری راضیش کردی؟

خودش اوکی بود من چون ازدواج دومم بود و برای طلاق خیلی اذیت شده بودم گفتم وکالت طلاق میخوام گفت هرچی دیگه هم میخوای بگو بنویسه. الانم میگه بیا بریم اون بقیه رو هم بهت بدم وقت خالی و پول اضافه برای دفترخونه گیرمون نمیاد  

2738

اون روز دیدم یک آقایی تاپیک زده بود که از دختری خواستگاری کرده و دختر علاوه بر ۵۰۰ سکه همه حق طلاق و... را می خواسته

در تاپیک پرسیده بود آیا این عادلانه است

جالب بود که یکی گفته بود حق نصف اموال را چرا نخواسته

این چیزها زندگی را تضمین نمی کنه

همینطوره البته نمیشم چون برادرام ازدواج کردن و پسر هم ندارم ولی عادلانه بودن خوبه. به نظرم این حقو ...

برادرهات همچین شرایطی داشتند؟

نصف اموال را از قوانین اروپا هم حذف شده

ولی اینکه این حقوق را داشته باشی و مهریه کم باشه عادلانه است

برادرهات همچین شرایطی داشتند؟ نصف اموال را از قوانین اروپا هم حذف شده ولی اینکه این حقوق را داشته ...

نه برادرهام خیلی سال پیش ازدواج کردن با مهریه معقول و همون شروط عقدنامه

قوانین اروپا هم البته هر جور توافقی بین زن و شوهر رو قبول میکنه درواقع یه قرارداد حقوقیه

خوبه  معقوله حالا که داره وکالت طلاق میگیره حضانت بچه و ادامه تحصیل و اشتغال و خروج از کشور و ...

ببین چقدر بدبختیم که حقوق انسانیمون میفته دست یکی دیگه و اونم بهمون قرار نیست این حق ها رو بده . 

من 12سال پیش ازدواج کردم. مهریه ام 14 تا با یه سفر حجه. هیچ توقعی هم از همسرم نداشتم و ندارم.حتی دو ...

اگه مرد بد باشه باید بتونی ازش جدا شی یا نه بگه طلاق نمیدم تا موهات رنگ دندونات شه با این قوانین افتضاح که بر اساس تفکرات شماست

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
2706