2737
2734
عنوان

بچه ها تمیزکاری اشپزخونم داره تموم میشه....بیاین عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2447 بازدید | 100 پست
اگر اعتقاد داری هفت تا شنبه داخل خونه ات روصه مسلم بن عقیل پخش کن هفتمین شنبه اگر صلاح خداوند باشه ح ...

واقعا؟راسته؟

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
پخش کنم یعنی بذارم بخونه یا دعوت کنم؟

نه فقط برای خودت هم میشه مثل اهنگ که گوش میدیم بزاری اون صدا هم پخش بشه تو خونه ترجیحا زمانی که همسرتون نیست انجام بدین اقایون خسته میان خونه حوصله روضه ندارن😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه فقط برای خودت هم میشه مثل اهنگ که گوش میدیم بزاری اون صدا هم پخش بشه تو خونه ترجیحا زمانی که همسر ...

مررررررسی عزیزم

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
به نظر شما دور لباسشویم را سفلون بکشم یا فر رایاخوب نیست

عزیزم من لباس شوییم رو نزدم فقط دسته فرگازم و اون فیتیله اگه اشتباه نکنم چون زیاد چرب میشه دو سه ماه یکبارم برمیدارم دوباره میکشم

عزیزم الان کف اون سینی یه تیکه سلفون کوچیک افتاده که اصلا شاید هیچ کس نفهمه کجاش بی احترامی به مهمان ...

بدم میاد خوب الان خونشونم میرم بکشن منو رو مبلاشون هم نمیشینم چون روکشارو ورنمیدارن ازین پارچه ای هاس

بهشم گفتم تو ظرفای یکبار مصرف ازم پذیرایی کن تا چیزی وردارم

خرابکار نیستیم که بزنیم وسایل مردمو خراب کنیم مخصوصا تو مهمونی بیشتر مواظبی چیزیشون لک نیفته

❤❤❤❤❤❤❤
2738
عزیزم الان کف اون سینی یه تیکه سلفون کوچیک افتاده که اصلا شاید هیچ کس نفهمه کجاش بی احترامی به مهمان ...

من هم برای همین میگم یه سینی کوچیک قیمت کردم میگه صدو خورده ای جنسش هم بنجل

ترجیح میدم مراقبت کنم

اما مخالف اینم هستم ادم مثل ندیده ها برخورد کنه....اگه جوری باشه که مشخص نشه مشکلی نیست

بدم میاد خوب الان خونشونم میرم بکشن منو رو مبلاشون هم نمیشینم چون روکشارو ورنمیدارن ازین پارچه ...

خب حتما اینا خیلی دیگه شورش رو درمیارن

مثل یکی از اشناهای ما همیشه در پذیراییشون بستست

با اینکه ممکنه دو سالی یه بار بریم پیششون