2733
2739
عنوان

کمکم کنید توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 29 پست

بخدا هيچي مثل درس نميمونه،خودتو درگير عشقاي زود گذر نكن،منم دوره ي تورو داشتم

اما اگه بخوايي بياد سمتت بايد يكم با جذبه برخورد كني كه جذبت بشه 

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

منم تجربه اين حسو داشتم درسم عاالي بود عاشق شدم 

مثل تو افتاده بودم دنبال فال گرفتن چون هيچي ارومم نميكرد درسمم نميخوندم

الان پنج سال گذشته من به عشقم رسيدم امروز عقدمونه 

اما درسام رو نميخوندم چون واقعا نميتونستم بخونم الكي بهونه مياوردم

اما خيلي پشيمونم ولي كنكورمو ميدم

به نظرم شما باهاش مشاوره ادامه بدين تا وقتي كه كنكور دادين 

وقتي كنكورتون تموم شد ميتونين كم كم چراغ سبز نشون بدين و كلا در مورد دانشگاه و جوش صحبت كنين خودشم راه مياد 

امااااا زيااد محلش هم نده كه فكر كنه خبريه 

جلوش بگو و بخند اما سنگين هم باش

وقتي ميبيني اون داره مياد سمتت يكم محو شو زياد در دسترس نباش تا تو خماريت بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روزی به حال این روزات خنده ات میگیره میگی پیش خودم چی فکر میکردم اما امیدوارم فقط خنده ات بگیره نه که اشتباهی کنی بعد فقط ناراحت باشی چررا اینکارو گردم چرا انقدر الکی درگیرش شدم چرا درسم افت کرد چرا چرا چرا

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
نه اصلا اینطور نیست ،من از 13 سالگی یه عالمه خواستگار داشتم با وجود سن کمم ،پسر داییم عاشقم بود ولی ...

بببین یه چیزی ام هست که به خاطر اینکه اون این راهی رو که تو ارزوشو داری رفته و توش موفقه یه جورایی تحت تاثیرشی

ببین اگه این ادم تو این جایگاهی که الان هست نبود بازم دوسش داشتی؟

2742
واقعا همین طوره تو این سن هر لحظه عاشقی

منم هي عاشق ميشدم و به طرف فكر ميكردم بعد كه ميومد بهم شماره بده ميگفتم برو گمشو. عشقم همونجا تموم ميشد 😂😂

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

مشاورت رو عوض کن رو. درست تمرکز اون اقا حداقل ده سال دیگه مستقل میشه تا اون موقع مطمینا تو هم راهتو پیدا کردی هنوز کوچیکتر از اینی که دنبال این افکار باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

سلام عزیزدلم خوبی خانم خوشگله.ببین توسن توخیلی طبیعیه وبخاطرهورمونای احساسیه .

یکم فکرکن روکاغذبنویس خوبی‌های این عشق وبدی هاشو ازحسنیات ومعایب عشق بنویس 

توهم سطح هوش ومنطقت بالاست وهم ازنوشتارت مشخص دخترپخته ای هستی .

ماهم سن توروپشت سرگذاشتیم .

نگاه کن ببین چندنفرازچندجای مملکت نظردادن.ازهمه فرهنگ نظرشونودادن .ولی یک نفرنگفتن برودنبال عشق .چون عشق الان توسن تواصلا وابداعاقلانه نیست.بالای 25سال خودت میبینی چه طرزفکرعجیبی داشتی .توبارسیدن به مکان شغلی ومدارج علمی بالا اونقدرشرایط عالی برات رقم میخوره کهتوبایدانتخابشون کنی .برات سروکله بشکنن اونم ادماییکه تخصص های خوب ووضع مالی درخورشعوروجایگاه توداشته باشند.

نزارانتخاب بشی.انتخاب گرباش .

توبایدراهتوانتخاب کنی یاعاشقی یاپزشکی 

اگرعاشق شدی فاتحه استقلال وموقعبت شغلی روبخون .

تومیتونی بهترین شرایط روداشته باشی .یادت باشه اون پسره هم وقتشوبرای عاشقی نمیزاره چون نیخوادبرن تابه شرایط خوب دست پیدا کنه وگرنه اگراهل عاشقی بودکه الان مشاوروپزشکی قبول نمیشد

سرتوبالابگیر.جلوی فکرات ایست بلندبکش .بگوبخاطرزحمات بی دریغ پدرومادرم که اولین عشقای زندگیمن عاشقی روتعطیل میکنم .

یه کاردیگه هم بکن بایه مشاورخیلی خوب درمیون بزارقول میدم ازاتاق بیای بیرون نصف این افکارتودیگه قبول هم نداشته باشی گلم

موفق باشی عزیزم

2740

من عاشق نشدم به خوبی قادر به کنترل احساسم هستم ،ایشون هم فکر میکنم به من علاقه داشته باشه ،چون دیدم رافتارش رو با سایر دخترا 

خیلیم براش مهمه که منم اون دانشگاه و رشته قبول شم 

توی فال قهوه که یبار به اصرار خالم گرفتم ،گفت با اون ازدواج نداری ،از اونروز خیلی حالم خرابه. شما ب ...

الان دیدم واسه رشد مو به بقیه مشاوره میدادی در حد بنز میگفتی همشم از خواهرشوهرم میپرسم میگم...من برم درس بخونم الان نامزدم بیچارم میکنه....بعد اینجا نوشتی شوووووونزده سالته و دلت پیش یکی دیگس که خبر نداره؟؟؟

واقعا من فقط سکوت!!!!!!من فقط نگاه!!!!!!  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706