2733
2734
😂😂😂😂کارمون کجا کشیده 😂😂😂

الان تیکه بود به توضیحی که به من دادید ؟من هکر نبودم از تجربه دوستم فک کردم شاید بشه هک کرد طرز صحبتتون اصلا درست نیست اشتباه از من بود که ریپتون جواب دادم لطفا دیگه ریپلای نکن

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شمارم بهتره وقتی نیاز به دکتر داشتی بری دکتری نه بری قصابی شما باید با ادمش حرف بزنی نه بیای اینجا ب ...

دیگه ببخشید دکتر دم دستم نبود اخه😅😅

دیگه کسی نبود ازش بپرسم ب نی نی سایت پناه اوردم😓😅

2742
فک نکنم تیکه بندازه.فک کنم منظورش ب نی نی سایت بود نه شما💋بیخیال

قطعا واسم مهم نیست نظر یه آقا که تو سایت زنونه عضو شده ولی از طرز صحبتش خوشم نیومد انگار داره به بچه اموزش میده بعدم یه جوری میگه کارمون به کجا کشیده انگار جزو مهندسین اینستاست و داره وقت گرانبهاشو هدر میده  من در مورد میزان اطلاعات خودشم مطمعن نبودم☺ 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
توروخدا مطمعنید هک نمیشه؟  خیلی استرس دارم.اخه ی جوری گفت صبر کن هکت میکنم مچتو میگیرم ترسیدم

منم تهدید کردن عکسای اینستاتو پخش میکنم گفتم به جهنممم تازه خودمم باهاش همکاری کردم شماره هم بهش بدم بزنه زیرش مثلا..😂😂ولی شماره نخواس..بدجور کرم داشتم میخواستم از اون پیامای تهدیدش عکس بگیرم بدم فتا ببندنش به چوب و شلاق و حبس که متاسفانه پخش نشد عکسا😆😆

2740
منم تهدید کردن عکسای اینستاتو پخش میکنم گفتم به جهنممم تازه خودمم باهاش همکاری کردم شماره هم بهش بدم ...

خب پس خداروشکر😅

اخه مشکل اینجاست این تهدید نکرده من مزاحمش شدم.پلیس فتا منو باید بگیره 😅😅

ی جوری هم مصمم گفتش اخه فک کنم این کارو بکنه

یکی از دوستام همین حرفو به یه نفر زد دو روز بعدش هکش کرد بیو هم نوشت دیدی تونستم ؟البته طرف ادعا زیا ...

میشه ادرس اون شخصو که هکید بهم بدی؟؟؟پیج اینستایی شماره ایی چیزی 

همون کرک یا همون تست رمز هزینه بالایی داره و زمانش نامحدوده 😁 غیر ممکنه تقریبا

پس اینایی که با ۱۰۰هزارتومن پول پیج هک میکنن چطورن؟

من دوستم با ۸۰هزار تومن پیج دوسپسرشو هک کرده بود یمدت پیش😕

آبجی گل من پسرم ۶ سال کارم اینه و بصورت حرفه ای دنبال کردم داشتم دنبال کلمات هک میگشتم گفتم جواب ایت ...

سلااااام

ببخشید من ی سوال دارم اگه پیج اینستا هک بشه شماره و ادرس هم مشخص میشه 

یا فقط اطلاعات پیج لو میره؟؟؟

توروخدا اگه میدونید کمکم کنیننن