2737
2739
عنوان

اومدم خونه بابام...

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 26 پست
وای چ بد  ینی سر هیچی تفاهم ندارید ک توافق کردین اصلا همو نبینین؟؟؟ این زندگی مشترکه آخه 😕

چرا تفاهم زیاد داریم هر دو خوبیم ولی ناسازگار شوهرم خییییییییلی بی اعصابه دم به دم میخواد علم شنگه به پا کنه دیدم چاره ای نیست گفتم دوری و دوستی

جهانی دروغ و یه دنیا فریب و ........ 
چرا تفاهم زیاد داریم هر دو خوبیم ولی ناسازگار شوهرم خییییییییلی بی اعصابه دم به دم میخواد علم شنگه ب ...

خب نمیشه یکم باهاش راه بیایی تا آروم شه؟؟؟

آخه زن و شوهریدااا این حرف برا ی زوج نیست ک بگی دوری و دوستی!

ب هر حال بهم نیاز دارید همه جوره 

همه مردا بخدا ی رگ دیوانگی دارن ک باید مدارا شه باهاش ،یکی شکاکه،یکی دست بزن داره،یکی زود جوشه،خیلی بد دهنه،خیلی بچه ننه،یکی لوس،یکی سرد و....

هیچ کس کامل نیست 

خود ما زنا هم خیلی اخلاقای خاص داریم ک شوهرمامون باید باهاش کنار بیان

بخدا خیلی دلم گرفت ک گفتی توافق کردین ک باهم خونه نباشین😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نمیشه یکم باهاش راه بیایی تا آروم شه؟؟؟ آخه زن و شوهریدااا این حرف برا ی زوج نیست ک بگی دوری و د ...

چرا من هی کوتاه میام تا حدی که جدیدا  اصلا اجازه آرزو کردن هم به خودم نمیدم .... 

ول اون کوتاه نمیاد .... 

خودش و خانوادش هم میدونند و اعتراف میکنند که سخته باهاش کنار بیان کنار هم باشیم انقده قر میزنه و داد میزنه سر من و دخترم که با گریه میخوابیم دیگه یکم دور باشیم چی کار کنم ... 

چرا من هی کوتاه میام تا حدی که جدیدا  اصلا اجازه آرزو کردن هم به خودم نمیدم ....  ول اون ...

همینجوری الکی غر میزنه؟؟؟

خب وقتی ب قول معروف رگش میگیره ک شروع کنه ب بحث

شما نینیتونو بردارید برید تو اتاق سرگرم شین

بخدا مردایی ک عصبی هستن و زود جوش و بد دهن 

با سکوت و اصلا اهمیت ندادن ب این رفتارشون اینقد خجالت زده میشن ک بعد از ی مدت میبینی تغییر کرده 

آخه تو الان ولش کردی تنهایی 

بهتر ک نمیشه هیچ 

فشار تنهایی و کار و دلتنگی هم اضاف میشه بهش

بیشتر بی اعصاب میشه

2731
همینجوری الکی غر میزنه؟؟؟ خب وقتی ب قول معروف رگش میگیره ک شروع کنه ب بحث شما نینیتونو بردارید بری ...

آره خودش هم میدونه الکی قر میزنه اتفاقا از تنهایی امشب خیلی بیاعصاب شده اس زد گفت بیا گفتم نه بزار امشب اینجا بمونم گفت باشه ولی هر چی اس زدم دیگه جواب نداد 

آره الکی قر میزنه چرا آب تو تلمبست چرا آسمون قلمبست چرا چرا چرا 

مسخره میکنه منو توهین میکنه فحش میده کلا ریشه داره کاراش 

.... 

آره خودش هم میدونه الکی قر میزنه اتفاقا از تنهایی امشب خیلی بیاعصاب شده اس زد گفت بیا گفتم نه بزار ا ...

خب دیکه بنابر تقدیر و سرنوشت و انتخاب خودتون و خونوادتون وارد این زندگی شدین

قطعا همو دوس دارید

پس پشتش باش تا ی مرد آروم شه 

ن با دلتنگی و دوری بدتر اعصابشو بهم بریز

از طرفی خودتم الان ناارومی

دخترتم داره تو این محیط بزرگ میشه خیلی تو روحیش تاثیر میذارع

خب دیکه بنابر تقدیر و سرنوشت و انتخاب خودتون و خونوادتون وارد این زندگی شدین قطعا همو دوس دارید پس ...

آره واقعا منم هدفم از ازدواج  آرامش بود .. 

میام اینجا لااقل دخترم تو تنش کمتر هست خودم هم شادترم 

آقای همسر هم یکم تنها بمونه تا قدر ما رو بدونه  اگه هم که نمیدونه یا خودش رو زده به اون راه که دیگه فکر دیگه ای کنم 

آره واقعا منم هدفم از ازدواج  آرامش بود ..  میام اینجا لااقل دخترم تو تنش کمتر هست خودم ه ...

خیلی دلم گرفت ک 😞😥😦😧

ولی بنظرم موندن و سیاست داشتن و طرف رو شبیه موم کردن تو دست خودت خیلی راه کار بهتریه

تا اینکه صورت مسئله رو پاک کنی و بری ب امید اینکه شاااااید درست شه ک بنظرم بدتر میشه 

ببین چقد خانوم میان اینجا تاپیک میزنن برا شوهرمون چیزی کم نذاشتیم ولی خیانت کرده 

حالا شما ی مرد رو تنها گذاشتی 

ب حال خودش رهاش کردی 

برو مسئله رو کامل و عاقلانه حلش کن بنظرم 

وگرنه اینجوری همه چی بدتر میشه ک

😞

2740
خیلی دلم گرفت ک 😞😥😦😧 ولی بنظرم موندن و سیاست داشتن و طرف رو شبیه موم کردن تو دست خودت خیلی راه ...

باید راضیش کنم یه دکتر خوب پیدا کنم تحت درمان باشه بعضی چیزا دست خود آدم نیست احتیاج به درمان داره 

اعصاب و روانش خرابه مال من و هم خراب میکنه چی کار کنم به خدا من خودم اصلا حالم خوب نیست اصلا شما نمیدونید چقدر اذیت میکنه که خودش هم ناراحت میشه  منم هی کوتاه میام ولی نمیتونم خودم و نابود کنم که ...