2733
2739
عنوان

چی باید بگم لطف کنید بیاین !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 25 پست
با رژیم خیلی سعی کردم لاغر شم ولی پوست شکمم خیلی آویزونتر شده البته چاقم که بودم یکم شل بود الان خیل ...

میشه بگین چند کیلو اضافه کردین تو بارداری؟

خدای مهربونم خودت مواظب دخترم باش ازت خواهش میکنم صحیح و سلامت بیارش به آعوشم  
ی پیج اینستا هس خیلی دیدم کاراشون خوبه بعضیام میان تو کامنتا و کلی تعریف میکنن،لایو ام میزارن از کسا ...

دقیقا خودمم از تبلیغات خستم نمیدونم کدوم راسته کدوم نیست،دنبال کسیم که خودش انجام داده باشه ،بچه کوچیکم دارم نمیتونم از این مطب به اون مطب بچرخم

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگین چند کیلو اضافه کردین تو بارداری؟

سر بارداری اولم تقریبا 17کیلو اضافه کردم ،ولی دومی زیاد اضافه نکردم منتها همون اولی کارو خراب کرده بود

2731
یکی از فامیلای ما رفت ،متاسفانه عوارض عمل روشون مونده از لحاظ روحی که اصلا حالش خوب نیس ،جسمی هم خیل ...

وااای خدا دکترش کی بود اسمشو میدونی

یکی از فامیلای ما رفت ،متاسفانه عوارض عمل روشون مونده از لحاظ روحی که اصلا حالش خوب نیس ،جسمی هم خیل ...

چه عوارضی مونده ،میشه اسم دکترشم بگی

دور از جون شما دور از جون شما ....زن دایی زن پسرعموم رفت تو اتاق و دیگه زنده بیروون نیومد تو تهران ه ...

خیلی چاق بود??

2740
خیلی چاق بود??

نمیدونم نمیشناختمش فقط از زن عموم جریانشو شنیدم....اهواز بودن رفتن تهران واسه عمل ولی متاسفاته فوت شدن فکر کنم گفتن آمبولی کرده یا یه همچین چیزی

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
نمیدونم نمیشناختمش فقط از زن عموم جریانشو شنیدم....اهواز بودن رفتن تهران واسه عمل ولی متاسفاته فوت ش ...

بنده خدا خدا رحمتش کنه منم از همین میترسم بچه هام بی مادر بشن

بنده خدا خدا رحمتش کنه منم از همین میترسم بچه هام بی مادر بشن

خدانکنه عزیزم

چارش باشگاهه بذار بچه هات از آب و گل دربیان

عروس خواهرم رفته شکمش چسبیده به دندهاش هیچی نموند ازش بااینکه رو بارداریاش وحشتناک چاق میشد ولی یه سالی طول کشید

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍