2726
عنوان

چی باید بگم لطف کنید بیاین !!!!

227 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها ،خیلی در مورد ابدومینوپلاستی تاپیک زدم متاسفانه کسی کمکم نکرده، البته  اطلاعات نداشتن شانس من،بچه ها میخوام این عملو انجام بدم، ی دکتر عالی میخوام که فقط زنده بیام بیرون😞😞

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظر ترسناک میاد.

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

ی پیج اینستا هس خیلی دیدم کاراشون خوبه بعضیام میان تو کامنتا و کلی تعریف میکنن،لایو ام میزارن از کسایی که عمل کردن در حد معجزه تغییر میکنن ولی دیگه نمیدونم راسته یا دروغ

خدای مهربونم خودت مواظب دخترم باش ازت خواهش میکنم صحیح و سلامت بیارش به آعوشم  
اگه واجب نیست نرو خب بخاطر زایمان اونطوری شدی،؟

با رژیم خیلی سعی کردم لاغر شم ولی پوست شکمم خیلی آویزونتر شده البته چاقم که بودم یکم شل بود الان خیلی بدتر شده آره زایمان باعث شد ،تو بارداری وزنم زیاد بالا رفت

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢

یکی از فامیلای ما رفت ،متاسفانه عوارض عمل روشون مونده از لحاظ روحی که اصلا حالش خوب نیس ،جسمی هم خیلی درد و بدبختی کشیده

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 
2706