2737
2734
عنوان

امتحان تیزهوشان ششم ب هفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 23 پست
چرا??

چون بچه م بچگی نکرد همش سرش تو درسهای سنگین بود تو راهنمایی درس دبیرستان رو میخوند 

تو دبیرستان درسهای دانشگاه رو 

دست آخرم موقع کنکور سر همشون بی کلاه میمونه با ی مشت سهمیه و پارتی و صندلیهای پیش فروش شده و سوالای فروخته شده کنکور

چون بچه م بچگی نکرد همش سرش تو درسهای سنگین بود تو راهنمایی درس دبیرستان رو میخوند  تو دبیرستا ...

چی بگم والا موندم چه کنم ،به حال خودشون میزارم عذاب وجدان میگیرم سخت میگیرم از ی طرف همینایی ک گفتی به ذهنم میاد که بچگی رو دارم میگیرم ازش 

یه وقتا واقعا نمیدونم چیکار کنم

طرح جابرو شنیدی??بچم دوست داره شرکت کنه ولی انقدر استرس داره که نگو. آدم نصفه جون میشه آخرشم هیچ حساب کتاب نداره

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته تیزهوشان نیست بچه های فامیل ما که همه می خونن  واسه ششم🤔🤔🤔

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چون بچه م بچگی نکرد همش سرش تو درسهای سنگین بود تو راهنمایی درس دبیرستان رو میخوند  تو دبیرستا ...

یعنی هیچ جا قبول نشد دخترت 

یعنی الان پسرت و اصلا نمی فرستی تیزهوشان 

چرا اخه 🤔

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
کی گفته تیزهوشان نیست بچه های فامیل ما که همه می خونن  واسه ششم🤔🤔🤔

از چه منابعی میخونن?والا تو همین تاپیک گفتن نیست من خودم اطلاع ندارم راستش

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢
از چه منابعی میخونن?والا تو همین تاپیک گفتن نیست من خودم اطلاع ندارم راستش

زنگ  بزن خود مدرسه تیزهوشان راهنماییت  می کنند

اونا که کانون شرکت می کنند 

زنگ بزن کانون  راهنماییت می کنند

چی بگم والا موندم چه کنم ،به حال خودشون میزارم عذاب وجدان میگیرم سخت میگیرم از ی طرف همینایی ک گفتی ...

من به کل قید همه چیز رو زدم بچه اولم تجربه شد برام 

تو این مملکت هیچی حساب کتاب نداره 

بچه ت که کنکوری شد میفهمی

2740