2737
2739
عنوان

خیانتِ برادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 78 پست
برعکس دلم میخاد جلویِ خراب شدنِ زندگیش رو بگیرم

قبل هرچی داداشت باید بفهمه زنو بچه و زندگی داره تا بتونه بیخیال اون دختر بشه شاید با دوست شدن با اون رفته تو خیال زمان مجردیش باید بفهمن هر دو ک همه چی فرق کرده بنظرم به داداشت بگو فقط...ببین عکس العملش چیه شاید پشیمون شد دست برداشت و نیازی نبود به کس دیگه ای بگی

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
زن داداشت فهمیده جریانو؟؟

هنوز نه.ولی چون دختره فامیلش تهش که میفهمه.پدرمادرم وما هم پشت زن داداشم هستیم.دلمون میسوزه چون الان پای نی نی شونم وسطه.ولی دختره خیلی سلیطه ست.چش دریده ول کن نیست.هی میاد سر راه داداشم که دوست دارم وفلان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه همچین چیزی؟؟؟!!یعنی واقعا میشه خوشحال شد از پاشیده شدنِ زندگیِ داداشِ خودِ آدم؟؟!!!!

مثال بزنم برات؟ مادرشوهر خالم تو روی خالم پبش پسرش گفته بود طلاقتو میگیرم برا پسرم دختر 20 ساله میگیرم :) 

کلی مثال دیگه هم دارم. میدونم که بعضی از مادر شوهرای دورو برم اگه بدونن پسرشون خیانت کرده خوشحال میشن. هستن همچین آدمایی...

این طور که من شنیدم دخترِ افتاده دنبالِ داداشم چون داداشم خیلی خوشگله.ولی این دلیل نمیشه زن و بچه دا ...

اگه میخوای ب داداشت بگی بگو دختره به یکی از دوستامون گفته من فقط میخوام زندگیشو از هم بپاشونم . وگرنه از شوهر خودم دست نمیکشم . میخوام اون بدبخت شه فقط ....

بعدشم بگو گفته من که بچه ندارم ولیداون از چشم زنو بچه ش میفته و دو روز دیگه بچه اش ادم حسابش نمیکنه ...

خلاصه یه جور بگو انگار دختره گرگه تو للاس میش و داداشت فک کنه دست دختره رو شده واسش ...

بگو حیف زن و زندگیت . خاک تو سرت ک هرکسی میتونه زندگیتو بپاشونه . انقد ساده لوح و احمقی ؟ بعدم بگو دختره همه جا رو پر کرده دو روز دیگه شوهرش میفهمه میاد دهنتو سرویس میکنه با پلیس ... خودتو جمع کن به زندگیت برس 

2731