2737
2734
ینی درد میگیره؟

چی درد میگیره؟ نه خود دندون عقل درد نداره

ولی دندونات اگر مرتبه با کشیدن دندون عقل نجاتشون بده چون بیشعور معمولا کج و کوله در میاد و به بقیه دندونا فشار میاره و دندونا رو به هم میریزه و روی هم میندازه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
یعنی جراحی کردی

نه میگم که ساده کشیدم

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میگم که ساده کشیدم

وای من جراحی کردم موقع کشیدن دردی احساس نکردم ولی بعد که از بی حسی درداومد درد امونمو بریده بود تادوروز نمیتونسم چیزبخورم تا دوهفته گلوم شدید دردمیکرد تازه ی جراحی دیگم دارم که ازترسم هنوز نرفتم.

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
چی درد میگیره؟ نه خود دندون عقل درد نداره  ولی دندونات اگر مرتبه با کشیدن دندون عقل نجاتش ...

آها فک کردم زود خراب میشه.پس اگه اینجوریه میکشمش چون تنها چیزی که توصورتم میدرخشه دندونامه همه هم میگن جنس دندونات خوبه که عقلت دیر دراومده😞

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
2731
آها فک کردم زود خراب میشه.پس اگه اینجوریه میکشمش چون تنها چیزی که توصورتم میدرخشه دندونامه همه هم می ...

آفرین بکشش به نظر من حیفه

من اوایل رفتم دکتره گفت نمیخواد بکشی و فکت جا داره و فلان

منم رو حساب حرف اون نکشیدم و اصلااااا فکرشو نکردم که اینکه دندونای پایینم چرا روی هم افتادن در حالیکه قبلا نبود

الان که چکاب کلی دندونام رفتم هر چهار تا رو گفتن باید بکشی 

وای من جراحی کردم موقع کشیدن دردی احساس نکردم ولی بعد که از بی حسی درداومد درد امونمو بریده بود تادو ...

من همینجوری ساده کشیدم خونریزیش مگه بند میووووووومد دیوونه م کرده بود تا یه هفته هر بار گاز گذاشتم خون بود 🥴🥴🥴 یه جراحی هم دارم نمیدونم اونو کجای دلم بذااااارم😢😢