2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جراحی داری؟

من با بیمه تکمیلی پارسیان دو تا دندون عقلمو بدون جراحی همینجوری معمولی همین دو هفته پیش کشیدم ۱۸ هزار تومن شد 😬

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
من تازه دندون عقلم داره در میاد😆😆😆😆😆

تا در اومد برو بکشش از من به تو نصیحت اون قرار نیست خدمتی بهت بکنه فقط رسالتش به گند کشیدن نظم دندوناته

تمام دندونای پایینمو کج کرد تازه رفتم کشیدم

لعنتیِ بیخود یه ذره هم شعور نداره ها ولی نمیدونم چرا اسمشو گذاشتن عقل

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

من جراحی کردم چه جراحی 😞

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
وای نگین وحشت دارم از این دندون عقل.

وحشت نداره که. خیلی ساده اس. می کشی راحت می شی. گاهی حتی لازم نیست بکشیش. ولی حتی اگه نهفته باشه و به جراحی بکشه هم سخت نیست کارش.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
من جراحی کردم چه جراحی 😞

من یکی از عقل هام جراحی داره مث سگ وحشت دارم از اینکه چی قراره بشه

من اصلا آدم ضعیفی نیستم 

دو هفته پیش سوپر من بازی در آوردم اولی رو ساده کشید دیدم درد نداشت و اذیت نشدم گفتم دومیه رو هم بکش خلاصم کن یه باره تموم شه فقط جراحی بمونه نگو ریشه دومی خییییلی سفت و سخت تره 

دکتره اول ناز کرد ولی بالاخره کشید آقا تا یک هفته خونریزی داشتم از درد جووووون دادم فقط 🥴🥴🥴

من یکی از عقل هام جراحی داره مث سگ وحشت دارم از اینکه چی قراره بشه من اصلا آدم ضعیفی نیستم  د ...

یعنی جراحی کردی

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
2706