2733
2739
عنوان

طلاق و جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 23 پست
خانمه میگه سرهر قضیه کوچیک مثلا به اقا میکه دیراومدی میگه میخوام جدابشم .بهش میگه فلان وسیله بخریم و ...

زیر سرش بلند شده. از زنش سیر شده نکبت.هوای جدید به سزش زده. خدا ورش داره ازرو زمین که آشیونه زنشو میخاد خراب کنه و بچه کوچیکشو آواره

عجب روزگاری شده😳
زیر سرش بلند شده. از زنش سیر شده نکبت.هوای جدید به سزش زده. خدا ورش داره ازرو زمین که آشیونه زنشو می ...

واقعا؟ مردی که به زنش میگه میخوام طلاقت بدم یعنی زیر سرش بلند شده؟ به نظرم اینایی که زیر سرشون بلند میشه اتغاقا حرف از طلاقو....نمیزنن تا کسی بویی نبره از گندکاریشون🤔

قلبم عشقم امیدم دختر نازم پرنیا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیها خیلی بد شده .بی رحمی زیاد شده .مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیاد شده .قبلا طرف شهرکوچیک زندگی میکرد ازترس ابروش دنبال هرزگی نمیرفت الان راحت ازطریق اینستا با افراد زیادی درارتباطه .راحت اشنامیشن و اب ازاب تکون نمیخوره

2728

به نظر من چون انقدر زن و دختر ول بلانبست شماها توي اين جامعه زياد شدن؛مردا ديگه ترسي ندارن ميگن مگه ديوونه ايم كه هم خرجي بديم هم زن و بچه نگه داريم ميريم توي خيابون يكي از اين زن و دختر ول و انتخاب ميكنيم و باهاشون آره

مردا ام كه ماشالا همين يه مورد براشون باشه احساس خوشبختي ميكنن

نه مثل ما خانوما كه فقط اونجوري كه خدا گفته احساس امنيت ميكنيم

2738