2703
2553
عنوان

طلاق و جدایی

367 بازدید | 23 پست

گاهی به خودم میگم خداکجاست که این همه ظلم میشه و به داد مظلومین نمیرسه .یکی ازاقوام خانمی هست که درشرف طلاقه به قول خودش یک ساله شوهرش مدام میگه میخوام طلاقت بدم بایه بچه😓هرروزبهش میگه بزودی اقدام میکنم .میگه تایکم روحیه ام خوب میشه ترس تودلم میندازه .خداییش چرا مردها اینقدر پست شدن تامیبینن یه زن به زندگیش وابسته و قصدش جدایی نیس عدابش میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بیخودی میگه میخاد طلاق بده ؟؟؟!!!..هیچ دلیلی نداره ؟؟

خانمه میگه سرهر قضیه کوچیک مثلا به اقا میکه دیراومدی میگه میخوام جدابشم .بهش میگه فلان وسیله بخریم واسه خونه میگه میخوایم جدابشیم خلاصه همه فکرو ذکرش همینه

خانمه میگه سرهر قضیه کوچیک مثلا به اقا میکه دیراومدی میگه میخوام جدابشم .بهش میگه فلان وسیله بخریم و ...

خانمه هم بگه به درک برو جدا شو منم مهریه مو میذارم اجرا تا دهنت صاف بشه

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
2714
خانمه میگه سرهر قضیه کوچیک مثلا به اقا میکه دیراومدی میگه میخوام جدابشم .بهش میگه فلان وسیله بخریم و ...

لوس شدن مردا....

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

به نظرم مرده  دنبال بهونس واقعا که طلاق بده خانمشو یه مدت خانومه خودش لقدام کنه واس طلاق بهتره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

درسته ک کار بدی میکنه اون اقا....اما من فک میکنم تقصیر خانومه هم هست بهش رو داده و لوسش کرده یعنی هربار ک‌حرف از جدایی شده کوتاه اومده و مرده نقطه ضعفشو بدست اورده و حالا هی اذیتش میکنه....طلاقشم نمیده ها فقط بهونه ی خوبی بدست اورده

اینجور مردای بی وجدان زیادن ک با روح ادم بازی میکنن

آسمان تو چه رنگ است امروز......  
به نظرم مرده  دنبال بهونس واقعا که طلاق بده خانمشو یه مدت خانومه خودش لقدام کنه واس طلاق بهتره

نطرمنم همینه اما واقعا ظلمه دخترمردم باهزارارزو بیادخونه بخت بعد بگی نمیخوامش .باخواهرخودشون این جو رفتاربشه خدبه؟

نطرمنم همینه اما واقعا ظلمه دخترمردم باهزارارزو بیادخونه بخت بعد بگی نمیخوامش .باخواهرخودشون این جو ...

خداایشالا سرش بیاره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706