2733
2734
عنوان

سقط و اقدام مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 44 پست
من فقط ساک بارداری خالی بود و جنینی نبود ..عزیزم ناراحت شدم واست انشالله خدا کمکت کنه و به زودی جای ...

مرسی عزیز دلم همچنین شما

مسیحا اسم پسرمه قراره خیلی زود بیاد تو دل مامانیش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم ...دلیل سقطت چی بود ؟..چند وقت بعدش اقدام کردی ؟ منم دو هفته پیش سقط داشتم تو هفته ش ...

خونواده شوهرم دلیل سقطم بودن توتاپیکای قبلم هست. مردادسقط کردم این ماه اقدام کردم و خداروشکرجواب داد برای تقویت فولیکول هات دمنوش پنج انگشت و شویدورازیانه بخورالبته فقط ماههایی که جلوگیری داری چون اگه نی نی باشه خدای نکرده سقط میشه من فولیهام باهمین دمنوش درشت شدن پریودامم ازهمون ماه ادل بعدسقط منظم

عزیزم اگه میشه بگو این مدت چطوری خودت و همسرتو تقویت کردی ..چه اقداماتی واسه کمک به بارداری مجدد انج ...

هم خودم هم شوهرم روزی یه دونه اسیدفولیک میخوردیم خودمم شربت ایمونیس و زینک میخوردم دمنوش پنج اگشت و رازیانه و شوید هم برای پاکسازی رحم و منظم شدن پری و تنظیم هورمونام میخوردم باهمین دمنوش فولی هام درشت شدن. اصلا اصلا جیزای سردونه مث ترشی و اینا نخور باچاییت دارچین بخور خرما و عسل و اینجورچیزا توبرنجتم زیره بریز موزو ویتامین سی هم خیلی خوبه

2731
نینیگولو جان تبریک میگم ایشاالا بسلامتی و راحتی این دوران تو بگذرونی میشه بپرسم چراانقد فاصله افتاد؟ ...

من جلوگیری فقط یه ماه داشتم نمیدونم چرا اینقدرطول کشید باردارشدنم بااینکه پری هام منظم شده بودن البته شوهرم فقط هفته ای دوسه روزپیشم بودونمیشد اقدام مرتب داشته باشم خودمم از نظرروحی حالم مساعد نبود گلم واسه همین یکم طول کشید

Deiiarجان کارخوبی میکنی زوداقدام کردن بهتره منم ترسیدم وگرن زوداقدام میکردم

من دکترم بهم گفت ازبعدسقطم اقدام کنم حتی ازهمون ماه اول چون خطر چسبندگی رحم داشتم هم خطر تنبلی شدید تخمدان واینا ولی باوجوداقدام باردارنشدم ماه ابان دیگه جلوگیری داشتم تصمیمم این بود بزارم تاعید ولی دیگه این ماه شوهرم دقیقا روزتخمک گذاریم پیشم بودوبایه بارخداروشکر باردارشدم ولی خیلی میترسم 22 سونوقلب دارم دکتربرام شیاف نوشته با قرص آ اس آ برای احتیاط دارم تا22 خودموسرگرم میکنم یادم بره واسترس نداشته باشم

خونواده شوهرم دلیل سقطم بودن توتاپیکای قبلم هست. مردادسقط کردم این ماه اقدام کردم و خداروشکرجواب داد ...

مرسی از راهنماییت عزیزم .من از بعد سقط هرروز چای دارچین و زنجبیل و خرما و دمنوش رازیانه میخورم ..گیاه پنج انگشت و شوید هم دارم تو خونه ولی تا حالا استفاده نکردم اشکال نداره از امروز شروع کنم یا باید از روز خاصی شروع بشه من الان 17 روز از سقط گذشته و جلوگیری میکنم ؟؟ بعد این  سه تا رو باید قاطی کنم یا جدا جدا دم کنم ؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
مرسی از راهنماییت عزیزم .من از بعد سقط هرروز چای دارچین و زنجبیل و خرما و دمنوش رازیانه میخورم ..گیا ...

نه هزیزم اشکال نداره اره سه تاشو قاطی کن اسیاب کن روزی یه قاشق چای خوری بریز توابجوش درشو بزار بعدپنج دقیقه صاف کن بخور ناشتا فقط روزای پری نخورمیگن خونریزی روزیادمیکنه واسه اینکه بتونی بخوری چون تلخه یکم نبات بریزتوش. به شوهرتم حتماگرمیجات بده اسیدفولیکم بهش بده هرروزتا موقع اقدام ایشالا زودی مامان بشی

2740
نه هزیزم اشکال نداره اره سه تاشو قاطی کن اسیاب کن روزی یه قاشق چای خوری بریز توابجوش درشو بزار بعدپن ...

فدات عزیزم اره بهش فولیک اسید و گردو عسل میدم .. خدا نی نیتو حفظ کنه انشالله این دفعه به خودت قول بده بخاطر سلامتی خودت و بچت طرف خانواده شوهرت کمتر بری و به کارهای قبلیشونم اصلا فکر نکن توکلت به خدا باشه و همه چیو به خودش بسپار گلم . 

فدات عزیزم اره بهش فولیک اسید و گردو عسل میدم .. خدا نی نیتو حفظ کنه انشالله این دفعه به خودت قول بد ...

قربونت برم. ایشالا22 سونوقلب دارم نمیخام اینبار بهشون بگم چون تامیدونن رفتارشون خیلی بد میشه ولی ازبعداون سقطم جوری باهاشون رفتارکردم حساب کاردستشون اومده دیگه محلشون نمیزارم برن به درک هیچوقت دردوعذابی که بخاطر سقطم کشیدمویادم نمیره

قربونت برم. ایشالا22 سونوقلب دارم نمیخام اینبار بهشون بگم چون تامیدونن رفتارشون خیلی بد میشه ولی ازب ...

انشالله 22 م صدای قلب قشنگشو میشنوی و تلخی اون روزها یادت بره ..اره منم جای تو باشم تا چهار ماه بهشون نمیگم ..اصلا چرا بگی ..بهشون فکرم نکن خدا خودش جای حق نشسته برای ارامش خودت و سلامتی بچت قرآن بخون وقتی خدا ببینه کاری به کار اونا نداری و سرت به زندگیت گرمه خودش تو مسیر ارامش هدایتت میکنه و روزبروز برکت تو زندگیت بیشتر میشه 

انشالله 22 م صدای قلب قشنگشو میشنوی و تلخی اون روزها یادت بره ..اره منم جای تو باشم تا چهار ماه بهشو ...

مرسی عزیزدلم. من فقط یه ماه جلوگیری کردم ولی نمیدونم چرااینقدربارداریم طول کشید دیگه ماه قبل گفتم باشه عیدکه شوهرم پیشمه اقدام کنیم دیگه خداخودش دادبهمون. ایشالا شمام بسلامتی این دورانو بگذرونی گلم😍

من دکترم بهم گفت ازبعدسقطم اقدام کنم حتی ازهمون ماه اول چون خطر چسبندگی رحم داشتم هم خطر تنبلی شدید ...

سلام الان چند ماهه باردارید جنسیتش معلوم شده؟؟

یـــکی اون بالا ھوامـــو داره  عاشقتمـــــ   خــدایـا
2706