2733
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239343 بازدید | 643 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من، صیرفی.. بد نیست، طبیعی شده بی نهایت

سلام عزیزم منم درحال تحقیقم چندماهه تحقیق میکنممطب گردی اصلا نرفتم

اصفهانم هستم 

میخوام طبیعی عمل کنم سربالا اینا پسندم نیست از روبرو بینیم کاملا اوکیه

فقط از نیمرخ قوز دارم

صیرفی

اخوت

کامران بابای

علی پور  

بین اینا موندم بنظرت هرکدوم را برم مطبشون؟

تنفس خیلی برام مهمه 

چون الان مشکل تنفسی اصلا ندارم

2728
سلام عزیزم منم درحال تحقیقم چندماهه تحقیق میکنممطب گردی اصلا نرفتم اصفهانم هستم  میخوام طبیعی ...

سلام 

منم درحال تحقیقم و هرروز کمتر از دیروز به نتیجه میرسم🥲

این علیپور اسم کوچیکش چیه؟

سلام  منم درحال تحقیقم و هرروز کمتر از دیروز به نتیجه میرسم🥲 این علیپور اسم کوچیکش چیه؟

محمد علیپور من ی نمونه کارشو دیدم کاقعا قشنگ بود ولی نرفتم مطبشون بین ایشون و اخوت و هاشمی جزی موندم

محمد علیپور من ی نمونه کارشو دیدم کاقعا قشنگ بود ولی نرفتم مطبشون بین ایشون و اخوت و هاشمی جزی موندم

محمد علیپور تهرانه ها،منم اول فکر کردم اصفهانه

یا شایدم قبلا اصفهان بوده

من فعلا نظرم روی مصطفی رجبیه

میشناسی؟

2740
محمد علیپور تهرانه ها،منم اول فکر کردم اصفهانه یا شایدم قبلا اصفهان بوده من فعلا نظرم روی مصطفی رج ...

ن محمد علیپور جراح پلاستیکه و اصفهانه اما شما اگر میتونی بری تهران من دکتر شرفیان و دکتر نصیری رو بهت پیشنهاد میکنم متاسفانه خووم نمیتونم برم

ن محمد علیپور جراح پلاستیکه و اصفهانه اما شما اگر میتونی بری تهران من دکتر شرفیان و دکتر نصیری رو به ...

آی دی پیج این دکتر علیپورو دارید شما؟

اونی که من دارم تهرانه🤔

برای منم تهران رفتن سخته،میتونم برم ولی اصفهان برام راحتتره

سلام

امیدوارم این پستم را همه کسانی که قصد جراحی دارند را بخوانند 

جراحی بینی عمل بسیار خطرناکی هست و صحبتی که با پزشکی داشتم معتقد بود همه نه ولی اکثر افراد از نظر تنفسی مشکل دار میشوند و احتمال مشکلات تنفسی زیاد می باشد لطفاً فریب پزشکان زیبایی را نخورید و به تبلیغات آنها در صفحات ایستاگرام توجه نکنیدچون بنده یکی از افرادی بودم که فریب تبلیغات اینستاگرامی و حتی تلویزیون راخوردم

مورد دیگری که پزشکان افراد را به عمل جراحی ترغیب می‌کنند به دلیل انحراف می باشد که در اکثر افراد یا اصلاح نمی شود یا اوضاع تنفسی بدتر میشود 

اکثر افراد که جراحی زیبایی کرده اند با دهان باز در خیابان ها تردد می کنند و به دلیل مشکل تنفسی می باشد 

اگر قصد جراحی دارید به مطب پزشک مورد نظر رفته و ساعاتی را آن جا باشید که حتما موارد با مشکل تنفسی را مشاهده خواهید کرد که اغلب اقرار به مشکل تنفسی را ندارند و معمولا اعلام میکنند که از نظر تنفس راضی هستند

انشاالله روزی بیاید که پزشکان از دید مادی دوری کنند و سلامت افراد را مد نظر قرار دهند و به وجدان خود باز گردند و عمل های با ریسک بالا را انجام ندهند 

و در آخر هر کسی قصد عمل زیبایی یا انحراف را دارد این احتمال را بدهد که امکان دارد جزیی از افرادی باشد که احتمال خطر جراحی شامل حال او شود 

به عنوان یک انسان وظیفه خود انجام داده صرفا قصد اطلاع رسانی را داشتم