2733
2734
عنوان

نی نی شش ماهتون چند کیلویه؟؟۸.۲۰۰خوبه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 43 پست
خوراکش کمه؟؟

خیلی،اصن اشتهایی به غذا نداره.شربت تقویتی زیاد بش دادم برا اشتها،اما فایده نداره

خوراک کمممم،فعالیت بالاااا،یک‌ماهه راه افتاده دیگه به زمین نمیشینه،خودمم همینحور دنبالشم یه چیز بازی بازی بذارم دهنش،اینم اگه نریزه بیرون😥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی،اصن اشتهایی به غذا نداره.شربت تقویتی زیاد بش دادم برا اشتها،اما فایده نداره خوراک کمممم،فعالیت ...

بیسکوییت مادر دوست نداره با پوره سیبزمینی شاید از مزشون خوشش نمیاد

منــو عشقــــم شما همـــــه  
ماشالا آخه بیسکوییت مادرم شد چیز؟؟ قشنگ تند تند براش حریره بپز،فرنی،کم کم شیر برنج. وزن بچت خوبه، ...

بلد نیستم خدا منو بکشه😞😞

2728
2740

ماشالله بچتون وزن اولش خوب بوده اما بعدش خوب رشد نکرده ولی درکل نرماله..اره سعی کن براش غذای کمکی متنوع بپزی.از هر دوسینم بهش شیر بده منظم بهش شیر بده

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلد نیستم خدا منو بکشه😞😞

من دایماسوپ شیرباماهیچه میپختم براش شیربادوم میدادم دایمابهش میرسیدم حتی الانکه دوسالونیمشه کلادنبالشم واسه غذاالان پانزده کیلونیمه حدودا۱سال رشدنکرداگه میکردالان ۲۰کیلوبود فرنی وسیب زمینی زیادبده بهش ولی خوب به خوردن نیست بعضی ازبچه هاجذبشون بالاست.

بیسکوییت مادر دوست نداره با پوره سیبزمینی شاید از مزشون خوشش نمیاد

اصن کیک و بیسکوییت و شکلات و این چیزا رو نمیخوره،شیرین دوس نداره.

اگه بدونی چنننند نوع غذا پختم و دور ریختم.کلا بحثش به نخوردنه،وگرنه من همه کار کردم،همه چی پختم،ای بابا،میپزم که بعد دلم نسوزه بگم من نکردم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
بلد نیستم خدا منو بکشه😞😞

خدانکنه خوشگلم بلدی نمیخواد

گلم اینارو بهداشت بم داد ،اولا از رو اینا براش میپختم.شاید به دردت بخوره.

اسکرین بگیر،بعد زوم کنی قشنگ مشخصه

اصن کیک و بیسکوییت و  این چیزا رو نمیخوره،شیرین دوس نداره. اگه بدونی چنننند نوع غذا پختم و د ...

فسقلی من ک ماشالله همه چی میخوره عدسی درست کردم کلی  خورد ولی حریره بادوم بازور یک قاشق ماکارانی هم بهش میدم😁

فسقلی من ک ماشالله همه چی میخوره عدسی درست کردم کلی  خورد ولی حریره بادوم بازور یک قاشق ماکاران ...

نوووش جونش عزبزم

فقط روزی هزار بار سجده شکر به جا بیار

واقعا یه نعمته

تو جمع هم زیاد غذا بش نده،

توروخدا تعریفشم نکن‌

ژبونم لال بچه چشم بخوره،من به چشم اعتقاد نداشتم،ولی با چشمای خودم دیدم و تجربه کردم‌

نمیدونی چه عذابی دارم با غذا خوردن بچم

انشاءالله خدا کوچولوتو حفظ کنه برات