2737
2739
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون چه تاثیری بر ضخامت رحم داره؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6476 بازدید | 21 پست
ضخامتم کم شد

با پروزسترون  ؟چند ماه خوردی  عزیزم  .. به من گفتن  کوتاژ تشخیصی 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پروزسترون  ؟چند ماه خوردی  عزیزم  .. به من گفتن  کوتاژ تشخیصی

چن مدت مدروکسی پروژسترون خوردم بهم نساخت دوفاستون خوردم اونم بهم نمیساخت کلا فک کنم سه چهارماه قرص خوردم  دکترم گفت خوب نشدی کورتاژ کن بعد سونو کردم خوب شدم(البته تو مطبش یه نمونه از دیواره رحمم ک ضخیم شده بود گرفت دادم ازمایشگاه میخواس بدونه خطرناک هس یا نه مثلا سلول سرطانی باشه خدایی نکرده، خیلی درد داشت جیغ میزدم منشی به شوهرم گفته بود مث کورتاژ میمونه ولی تو مطب و بدون بی حسی)

2731
 چن مدت مدروکسی پروژسترون خوردم بهم نساخت دوفاستون خوردم اونم بهم نمیساخت کلا فک کنم سه چهارماه ...

😘😘😘😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
 چن مدت مدروکسی پروژسترون خوردم بهم نساخت دوفاستون خوردم اونم بهم نمیساخت کلا فک کنم سه چهارماه ...

عزیزم جواب کورتاژت چی بود

من از ترس بدخیمی نمیرم کورتاژ😭

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی