2726

من ضخامت رحمم ۱۶بود دکتر گفت دوماه از شب۱۵تا۲۸ دوتا باهم بخورم کسی اطلاع داره؟

خواهشا هرکی اطلاع داره بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من داده بود از روزه ۱۵ بخورم به مدت ۱۰ شب اما من متوجه نشدم هر۳۰ تاشو باهم خوردم بعد دل درد شدید و ازبدنم یه چیزی خارج شد شبیه جگر سفت با رگ های سفید خیلی ترسیده بودم😢

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه  
2728
به من داده بود از روزه ۱۵ بخورم به مدت ۱۰ شب اما من متوجه نشدم هر۳۰ تاشو باهم خوردم بعد دل درد شدید ...

واا چه جوري هر٣٠تا رو باهم خوردي؟😖مگه ميشه دكتر اينطوري بگه كه تو خوردي

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
تاثیر که باعثه ریزش اطراف رحم و‌پریود ایجاد میشه و از اندومتره بالا جلوگیری میکنه

ممنون گلم.میدونی چن مدت باید استفاده شه تا نتیجه بگیری؟

خونریزی کمتر میکنه؟

ممنون گلم.میدونی چن مدت باید استفاده شه تا نتیجه بگیری؟ خونریزی کمتر میکنه؟

نه خونریزی کم نمیکنه اتفاقا پروژسترونه هورمون زندنگی ایحاد میکنه که بتونی خونریزی کنی 

نمیدونم بستگی ب درمانت داره دکترت نگفته چند ماه ؟ بعضیا برا تنظیم میخورن بعضیا برای پریود و بعضی هام دردهای دیگ

من ماه اوله استفاده کردم اما خونریزیم یکم کمتر از سری های قبل شد مگه خونریزی رو زیاد نمیکنه؟

چون مصنوعی پریود ایجاد میشه با قرص بدنت کم خونریزی کرپه عیب نداره هرماه که زیاد نمیشی

چون میزانش کمتر شده میترسم برم‌سونو بگه بازم ضخیمه خیلی استرس دارم 

شما چیشد ضخامت  با پروزسترون

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706