2737
2739
عنوان

دوستانی که تجربه سقط با قرص داشتن لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 39 پست
دکترم گفت تا شش ماه نزار باردار شی‌.دوماه بعد رفتم سونو گفت دیواره رحمت ضخیم شده الان دارم قرص مدورو ...

پس چرا میگن سه ماه بعد بارداری پوچ اگه اقدام کنی احتمال بارداری زیاده

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
من سه سال منتظر بودم وقتی ازمایشم مثبت شد انگار دنیا رو بهم دادن ..ولی بعدش گفتن پوچه فقط خدا میدونه ...

میدونم چی میگی واقعا اون لحظه ک میگه پوچه انگار دنیا رو سرت خراب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا میدونسین پوچه؟من هیچ علایم بارداری نداشتم.5هفته و 6روز بودم.پریشب ی لیوان زعفرون خوردم.دیشب ل ...

آره عزیزم  منم ۵ هفته بودم  و ی هفته لکه داشتم ینی دارد ۵ هفته شدم لکه شروع شد و خونریزی کردم با درد شدید  ..دردم  ۱۰ شب تا ۵ صبح زود طول کشید و اندازه کف دست لخته افتاد که بهتر شدم..همون بچه بود مثلا...

2728
آره عزیزم  منم ۵ هفته بودم  و ی هفته لکه داشتم ینی دارد ۵ هفته شدم لکه شروع شد و خونریزی ک ...

من دردی نداشتم.ولی بعد سونو حس کردم ی جیزی مث لحته ازم افتاد ک نتونستم ببینمش.قبلش ی خورده سوزش پریودی داشتم ک بعد اون ک چیزی ازم افتاد دردش برطرف شد.احساس سبکی کردم.انگاز خالی شدم😐

من دردی نداشتم.ولی بعد سونو حس کردم ی جیزی مث لحته ازم افتاد ک نتونستم ببینمش.قبلش ی خورده سوزش پریو ...

نمیدونم خواهر باید سونو بدی...علائم سقط انقباض شکم و درد شدید هست..من اصلا فلج شدم  نمیتونسم  راه برم...من و شوهرم تنها بودیم اصلا نمیدونستم دارم سقط میکنم....بیچاره فقط چای نبات درست میکرد...فقط میخواستم درد تموم بشه....

2740
نمیدونم خواهر باید سونو بدی...علائم سقط انقباض شکم و درد شدید هست..من اصلا فلج شدم  نمیتونسم &n ...

منم دردم خیلی شدید بود دیروز ..بعد خوردن قرصها به خونریزی افتادم..دردم وحشتناک بود بردنم اورژانس ..اونجا مسکن زدن و بعدش بلند شدم یه لحظه احساس کردم که یه چیزی دفع شد رفتم زایشگاه نگا کردن گفتن دفع شده دیدمش خودمم تو لباس زیرم بود واقعا بد بود اه

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

من دکتر بهم‌شیاف مسکن داد ولی استفاده نکردم مامانم میگفت درد داشته باشی زودتر میفته دیگه طوری درد داشتم ک پاهام بی حس شده بود زیر شکمم سفت شده بود ولی نمیفتاد رفتم حموم زیر اب گرم افتاد